:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Bir gece Cem Yılmaz’la yatıp sabah birlikte uyanmayı istiyorum''
_AL0n3_
"Bir gece Cem Yılmaz’la yatıpvirgul.gif sabah birlikte uyanmayı istiyorum. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz."
Bu şok sözler Hilal Cebeci'ye ait. Şarkıcı Hilal Cebecivirgul.gif katıldığı bir televizyon programında şovmen Cem Yılmaz ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.
BENİ TANISA EVİNE KADIN SOKMAZ
Yılmaz’a âşık olduğunu söyleyen Cebecivirgul.gif “Bir gece onunla yatıpvirgul.gif sabah birlikte uyanmayı çok istiyorum. Cem’e hayranlığım aşkın da üzerinde. Beni tanısa evine başka kadın sokmaz” şeklinde konuştu.
EVİNİN KAPISINDAN DÖNDÜM

Manken ve oyuncu sevgilisi Cansu Dere’ninvirgul.gif Cem Yılmaz’a yakışmadığını öne süren Cebecivirgul.gif şöyle konuştu: “Cansu bana hiç samimi gelmiyor. Cem’e âşık değilvirgul.gif sadece yanında gezmekten hoşlanıyor. Ayrıca Cem’den uzun olduğu için ünlem ile noktası gibi duruyorlar. Cem Yılmaz’ın yanına kadın gibi kadın yakışır.”
Şarkıcıvirgul.gif uzun zamandır rüyalarına giren Yılmaz’ın Levent’teki evine kadar gidipvirgul.gif kapıyı çalmaya cesaret edemediğinden geri döndüğünü de sözlerine ekledi.

hilal-cebeci-kapak-cekimi.jpg

Ara
Psycho
0haa AhLakSiz TekLifin Ima Boyutumu Desek TongueBig GrinBig Grin

Cem KiymaSin Garibime Versin Istegini ZaaBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
Reklam kokan haraketler bunlar SmileSmileBig Grin
Ara
Qetesh
İlla Cem YILMAZ mı? Başkası olsa olmuyormuymuş? Tongue
Ara
CaNaT
Hee bide seni dedi adem ama ilkcan açıklamayı eklemeyi unumuş dipnot olarak o vardı Big Grin
Ara
_AL0n3_
ahahhah Big Grin
Ara
Qetesh
Aşkolsun İlkcan Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cansu Dere - Cem Yılmaz Çifti Evleniyor YasSmin 5 775 05-06-2011, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: YasSmin
  Cansu ve Kenan Birlikte Eğlendi ÐŽeşaren 0 454 03-13-2011, Saat: 03:27 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Daha büyük bir uçak almak istiyorum yalan dünya 2 593 10-12-2010, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  fla?? bu gece tuzlada ?zcan deniz konser ver?yor busemm 2 931 08-23-2006, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: busemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:10 PM