:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?n?n duas?
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim b?t?n varl???m? sana tesl?m ettim, i?imin tasarrufunu sana havale ettim, y?neli?im sanad?r, korkum da ancak sendendir, senin az?b?ndan ka??p s???n?lacak ancak yine senin rahmetindir. ?ndirdi?in kitab?na ve g?nderdi?in resul?ne ?m?n etdim ey Rabbim!"
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim Resûlünün senden istediğini istiyorum. Resûlünün sana sığındığı şeyden ben de sana sığınıyorum."
Ara
w00w
Allah dualarımızı kabul etsin. Saol güzel duaların için...
Ara
kayıp_gölgeler
rica ederim tüm ümmedi muhammedin inşallahSmile
Ara
w00w
Amin......
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Allah'?m! sapmaktan veya sapd?r?lmaktan, hat? etmekten yah?d hat? etdirilmekten, zulmetmekten yah?d zulme u?ramaktan, cahillik etmekten yah?d bana cahillik edilmekten, hakk?m olmayan bir ?eyi istemekten yah?d elimde olmayan bir ?eyin benden istenilmesinden sana s???n?r?m, "
Ara
kayıp_gölgeler
"Yâ Rabb! Sana hamd ederiz. Bu hamdimiz senin ihsan etmiş olduğun ni'metlerine mukabil olamaz, ve senin azamet-i ulûhiyyetin ve rubûbiyyetin hakkını îfâya asla kâfi değildir. Sana gerektiği gibi hamdedemediğimiz için aczimizi arzederiz. Ey Rabbimiz! Zîrâ nimetlerini saymak mümkün değildir."
Ara
kayıp_gölgeler
"Y? Rabb sana hamdediyoruz, ve bu hamdimizi k?fi g?rm?yoruz; ?f? edilmi? saym?yoruz ve nank?rl?k etmiyoruz, ni'metlerinin hi? birinden m?sta?n? de?iliz."
Ara
kayıp_gölgeler
"Allah?m! Cimrilikden sana s???n?r?m. Korkakl?ktan sana s???n?r?m. Erzel-i ?mre b?rak?lmaktan sana s???n?r?m, kabir az?b?ndan sana s???n?r?m."
Ara
kayıp_gölgeler
"Ya Rabb, benimle hatâlarımın arasını uzaklaştır, maşrıkla mağribin arasını uzaklaştırdığın gibi."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?ifa Duas? €BeRimSin 2 622 04-02-2022, Saat: 02:16 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k Duas? agirdelikanli 1 541 04-01-2022, Saat: 07:57 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:26 AM