:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?n?n duas?
kayıp_gölgeler
"Ne iyinin ne kötünün tecâvüz edemeyeceği Allah'ın tam kelimelerine yarattığı şekil verdiği ve ektiği herşeyin şerrinden sığınırım"
Ara
kayıp_gölgeler
"Ba?ka bir il?h yok, ancak Allah var. O'nun ?er?ki yoktur. M?lk O'nundur, hamd de O'nundur. O her ?eye kaadirdir. Allah'?m, Senin verdi?ine engel olacak da yoktur, vermedi?ini verecek de yoktur. Ve servet sahibi olanlara servetleri sana kar?? bir menfaat veremez."
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim! Benim boynumu ateş esâretinden kurtar, beni zincirlerden ve bukağılardan muhafaza et."
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim, ben zayıfım, beni kuvvetlendir. Ben zelîlim beni azîz kıl. Ben sana muhtacım, beni rızıklandır."
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim! Bana Rahmetinin kap?lar?n? a?!"
Ara
kayıp_gölgeler
"Azamet ve celâl sahibi Allah'ın adiyle başlarım. Bizi İslâm dininde kılan, îman etmeğe muvaffak buyuran ve hidâyete erdiren Rahman Allah'a hamdederim. Suyu temizleyici, İslâm'ı da nur kılan Allah'a hamdolsun"
Ara
peri kızı
aminnnn....
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim! Senden t?kenmez bir ni'met, kesilmez bir g?z ferahl??? (y?zde a??k?a g?r?len ne?'e ve huz?r) istiyorum."
Ara
kayıp_gölgeler
"Allah'ım! Kabir azâbından sana sığınırım. Ateş azâbından Sana sığınırım. Hayatın ve ölümün fitnelerinden sana sığınırım. Deccâlin fitnelerinden sana sığınırım"
Ara
kayıp_gölgeler
"Ey Rabbim! Senin ilmine müracaat ederek hayrı senden istiyorum ve kudretine sığınarak senden kudret istiyorum ve senin büyük fazlından diliyorum; çünkü sen, her şeye kadirsin, ben bir şeye kadir değilim. Sen bilirsin, ben bilmem, Sen gaybleri bilirsin."
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?ifa Duas? €BeRimSin 2 622 04-02-2022, Saat: 02:16 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k Duas? agirdelikanli 1 541 04-01-2022, Saat: 07:57 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:56 AM