:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BuDa BenDen oLSun ÇirKinim iDaRe EdiVerin :D
kayipulke
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sanırım senin sorununda değil Smile. Sende laf atma kimseye yorumunu yap yeter değil mi Smile

bayanları korumayı ne kadar seviyorsunuz siz öyle
Ara
ordu
Kavga etmeyin yaww Smile Güzel çOcuk Allah sahibine bagışlasın
Ara
CaNaT
kayipulke Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayanları korumayı ne kadar seviyorsunuz siz öyle

İlker senin karşında çocuk yok oyun oynamayı bırak artık tamam mı .
Bu kullanıcı ile giriş yaptığını biliyorum. Ve İlkeri adını da banlıyorum bundan sonra bu nick ile devam et sen
Ara
kayipulke
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlker senin karşında çocuk yok oyun oynamayı bırak artık tamam mı .
Bu kullanıcı ile giriş yaptığını biliyorum. Ve İlkeri adını da banlıyorum bundan sonra bu nick ile devam et sen

ilker değilim ben arkadaşıyım bide komuşusuyum dikkat edersen benim üyeliğim ne zamandan beri bu sitede var panelin varsa bakabilirsin canım 5 6 ayı geçiyor rapcenter3musical@msn.combuda msn adresim kimseyi karıştırmayın ve kimseyi tanımadan yargılamayın ilker güzel bi site takıl dedi öyle arada bakınıyorum her geleni ilker sanmayın pehh

MSN ADRESİ VERMEK YASAKTIR : Edit CaNaT
Ara
CaNaT
image-5E85_4AE4950C.jpg

image-BF80_4AE4950C.jpg

üstteki resimde kayıulkenin ne zaman kayıt olduğu yazıyor. Alttada ip numaralarınız.

İlker nicki ile sohbet bölümünde konuştuğumuz gece o nickle çıkış yapıp 5 dakika sonra yeni kullanıcı adı olarak kayıpulkeyi aldığını ve üye oluğunu biliyorum.
Ara
kayipulke
hayda çattık ya kardeşim ilkerle aynı bağlantıyı paylaşıyoruz komşuyuz nickimde PsikopaT HeriF Forumda kayipulke diye bütün forumlara gir üyeliğim var bizzat bana ait forum vardı kapadım ilker değilim ben bu siteyede çoktandır üyeliğim var sen oynama yapmamıssan orda öyle yazıyordur
Ara
kayipulke
bu arada evet ogün ilker sinirliydi msnde yazdım öyle felan dedi çiğdemlede kavga ettik dedi hatta çiğdemin msnsindede olmam lazım vardı bi ara bende o bana anlatmadı bişey gir siteye gir okursun diye girdim konuyu öğrenmek için bişeyi bilmeden yargılama dostum
Ara
CaNaT
SmileSmileSmileSmile .......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BuDa BeN...:D coNrad 1 435 04-14-2022, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: wildfang
  ALeM DElikAnLi göRsün!! Buda benn!! hehe experiance 14 2,273 04-12-2022, Saat: 11:18 PM
  buda NiGhTmArE ama korkmayın:) NiGhTmArE 18 832 04-02-2022, Saat: 09:11 AM
  BuDa MeN -2 (: juLia 38 1,717 04-01-2022, Saat: 08:52 PM
  BuDa MeNiM (: juLia 59 2,257 04-01-2022, Saat: 03:30 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 06:15 PM