:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
internet delisi olduğumuzu nasıl anlarız?
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?c?k onlar? m? ban lay?gh g?rd?nnn............ ay?p ay?p nie senden k???klerle dalga ge?ionnConfusedmiley15: Confusedmiley24: Confusedmiley36:

:yikildim::yikildim::yikildim: YOK BEN DALGA GE?M?YOM SADECE G?L?YORUM KIS :yikildim:SEN? NEREYE KOYSAK B?LEMED?M K? B?Z?M M?ZEDE B? KA? BO? YER VAR AMA TAL?B? ?OK SEN ?STERSEN TAR?H? ESER D?YE ORAYA KOYARIZ:yikildim::yikildim: BU ARADA BU K???LMEDE MODA OLDU SULTANDA BEN K??????M DEY?P DURUYO...:yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim: YOK BEN DALGA GEÇMİYOM SADECE GÜLÜYORUM KIS :yikildim:SENİ NEREYE KOYSAK BİLEMEDİM Kİ BİZİM MÜZEDE Bİ KAÇ BOŞ YER VAR AMA TALİBİ ÇOK SEN İSTERSEN TARİHİ ESER DİYE ORAYA KOYARIZ:yikildim::yikildim: BU ARADA BU KÜÇÜLMEDE MODA OLDU SULTANDA BEN KÜÇÜÜÜÜM DEYİP DURUYO...:yikildim::yikildim:
ama ben gerçekten küçügüm daha 17 yaşındayımm........ya müzede almaz beni okadar kotuyum ki bi kısmet gelmess bari başkalarının sırasını kapmayak barimm...Confusedmiley28: :confused: Confusedmiley26: Confusedmiley36:
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama ben ger?ekten k???g?m daha 17 ya??nday?mm........ya m?zede almaz beni okadar kotuyum ki bi k?smet gelmess bari ba?kaklar?n?n s?ras?n? kapmayak barimm...Confusedmiley28: :confused: Confusedmiley26: Confusedmiley36:

:yikildim::yikildim:yok daha nele sen 17 isen senin m?zeye falan ihtiyac?n yok k?s bu zekayla mutlaka kand?r?rs?n birini :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hem ben ?ok k?t?y?m diyenleri ?ok g?rd?k:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:yok daha nele sen 17 isen senin m?zeye falan ihtiyac?n yok k?s bu zekayla mutlaka kand?r?rs?n birini :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hem ben ?ok k?t?y?m diyenleri ?ok g?rd?k:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
wallahi tip desen tip boy desen boy yogh ne yapcam bilmiomConfusedmiley6:

bak zeki oldu?umu anlamana sewindimmmConfusedmiley20: Big Grin
Ara
YARGIÇ
hehhehe bacım desene pek bi farkımız yokkk:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
boy desen şu kadar kafa çatlak göz patlak bende aynı böle bişi işte takma:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ben senin zeki olduğunu baştan anlamıştım buda benim zekam işte:yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehhehe bac?m desene pek bi fark?m?z yokkk:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
boy desen ?u kadar kafa ?atlak g?z patlak bende ayn? b?le bi?i i?te takma:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ben senin zeki oldu?unu ba?tan anlam??t?m buda benim zekam i?te:yikildim:
bak burda kendini ?wd?n.....ama neyse hadii...

bak ne dicem benle ewlenin mi sen benim ruh ve ?ekil ikizimsinn san?r?mConfusedmiley36: Confusedmiley16:
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak burda kendini ?wd?n.....ama neyse hadii...
bak ne dicem benle ewlenin mi sen benim ruh ve ?ekil ikizimsinn san?r?mConfusedmiley36: Confusedmiley16:

heheheh kendimi ?verim az biraz ukalal?k var huyum kurusun :yikildim::yikildim::yikildim:
hehhee teklife bak kad?n?n zekisiyle eflenmek ?ok sakat ama en ?ok isteediim ?ey bu teklifin olumlu :yikildim:yann?s ??le bi durum var bu kadar ikis halde bu eflilik y?rr?mes gibi duruyor:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heheheh kendimi ?verim az biraz ukalal?k var huyum kurusun :yikildim::yikildim::yikildim:
hehhee teklife bak kad?n?n zekisiyle eflenmek ?ok sakat ama en ?ok isteediim ?ey bu teklifin olumlu :yikildim:yann?s ??le bi durum var bu kadar ikis halde bu eflilik y?rr?mes gibi duruyor:yikildim::yikildim::yikildim:
?srar ediyorum desemm
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?srar ediyorum desemm

bak eminmisin deyyom:yikildim::yikildim: sona ba??na p?sk?ll? bela al?yon:yikildim::yikildim: ona g?re bu kadar tipsiz bi kocay? napcan:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak eminmisin deyyom:yikildim::yikildim: sona ba??na p?sk?ll? bela al?yon:yikildim::yikildim: ona g?re bu kadar tipsiz bi kocay? napcan:yikildim::yikildim::yikildim:
diom ya m?zede y?llanmaktan iidir kel k?r ve topallConfusedmiley17: Confusedmiley36:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnternet ve Biz verruckt 3 289 04-14-2022, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: wildfang
  Ukala Kadınlar Nasıl Davranır. tuti 1 913 04-14-2022, Saat: 04:30 AM
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 750 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  İnternet cafe sahibini çıldırtan sorular EyLuLce 5 351 04-13-2022, Saat: 01:58 PM
  İnternet AtasözLeri =) PCKoPaT 5 491 04-11-2022, Saat: 03:04 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:15 PM