:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
internet delisi olduğumuzu nasıl anlarız?
EYVALLAH
caroline Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sabah oldu ve ben hala netteyim ve gerçekten bağımlı olduğumu düşünürken içime su serptin hala umut var bendeBig Grin
inşallah düzeleceksin arkadaşımm
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Vay be neyse desene y?rtt?k Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
iisn arkada??m ben tatile ewime geldim ama ba??ndan kalk?p oturmuyorum i?erde benim de halime yaz?k bende sapm???m yoldan
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iisn arkada??m ben tatile ewime geldim ama ba??ndan kalk?p oturmuyorum i?erde benim de halime yaz?k bende sapm???m yoldan

G?zya?lar?m sel oldu a?l?yorum senin i?in kalk k?z biraz ortal??? temizle bakim net ba??ndan kalkm?yo:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zya?lar?m sel oldu a?l?yorum senin i?in kalk k?z biraz ortal??? temizle bakim net ba??ndan kalkm?yo:yikildim::yikildim::yikildim:
biraz daha kalkmazsam kowacaklarrr tatile gelmi?iz ?urda ewimize ne temizli?i......ben camlar? silmek yerleri s?p?rmek isremiiiioommmConfusedmiley6:
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biraz daha kalkmazsam kowacaklarrr tatile gelmi?iz ?urda ewimize ne temizli?i......ben camlar? silmek yerleri s?p?rmek isremiiiioommmConfusedmiley6:

sende hakl?s?n dimi tatilde ortal??? sil s?p?r temizle i?ren? bi durum kalk ?ay demle diyecem ramazan yapt?racak i?te bulamad?m:yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende hakl?s?n dimi tatilde ortal??? sil s?p?r temizle i?ren? bi durum kalk ?ay demle diyecem ramazan yapt?racak i?te bulamad?m:yikildim::yikildim:
kusura bakma kalk?p sana hizmet?ilik yapamamConfusedmiley7: Confusedmiley8: Confusedmiley6: :p
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kusura bakma kalk?p sana hizmet?ilik yapamamConfusedmiley7: Confusedmiley8: Confusedmiley6: :p

zaten ?yle bir niyetim yok neyse al?nd?n san?rsam kusura bakma hadi sen keyfine bak....
Ara
EYVALLAH
Confusedmiley29:
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zaten ?yle bir niyetim yok neyse al?nd?n san?rsam kusura bakma hadi sen keyfine bak....
yok ya ne al?nmas? sende keyfine bakkkk....hem al?nacak bi?e yokghhh ama yine de ne olursa olsun sana hizmet?ilik yapamamConfusedmiley4:Confusedmiley29: Big Grin
Ara
YARGIÇ
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley29:yok ya ne al?nmas? sende keyfine bakkkk....hem al?nacak bi?e yokghhh ama yine de ne olursa olsun sana hizmet?ilik yapamamConfusedmiley4:Confusedmiley29: Big Grin

ya tipik bir t?rk k?z? anccak d?v?nce i? yapar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EYVALLAH
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya tipik bir t?rk k?z? anccak d?v?nce i? yapar :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
do?ru soyluyon Confusedmiley32: annem 2 tokat at?o bende oyle i? yapmaya ba?l?omConfusedmiley9: Confusedmiley36:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnternet ve Biz verruckt 3 289 04-14-2022, Saat: 02:30 PM
Son Yorum: wildfang
  Ukala Kadınlar Nasıl Davranır. tuti 1 913 04-14-2022, Saat: 04:30 AM
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 750 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  İnternet cafe sahibini çıldırtan sorular EyLuLce 5 351 04-13-2022, Saat: 01:58 PM
  İnternet AtasözLeri =) PCKoPaT 5 491 04-11-2022, Saat: 03:04 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:59 PM