:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum İsmi Lazım Değil Kişi!
DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045
Seni Hep Sevdim Bn Bebeğim Hala Seviyorum, 6 sene oldu hala seviyorum vazgeçemiyorum sen bir mucizesin bebeğim, Sadece Ben Ve Allah Biliyor Bunu ama Artık Yeter Seni Deliler gibi Seviyorum Ben! Yıllar Boyu, aylar Boyu söyleyemedim Cesaretim Yoktu, Bazen Cesaretliydim ama Sen Yoktun! Çok Seviyorum Ben Seni Hemde Deli Gibi, Senin İçin Herkes Ölürken Ben Senin Olabilmek İçin Hayatta Kalıyorum Bebeğim. İçimdeki Sana Karşı Olan Duygularımı Ah Keeşke Bir Görebilsen Seni Ne Kadar Çok Sevdiğimi Bi Anlayabilsen. Senden Vazgeçmicem. Seni Seviyorum İsmi Lazım Değil Kişi!

İsmini Vermedim Çünkü Birgün Bnim Sevdiğim Kişi Bu Foruma Girerse Nickimden Anlar Ztn...

HAYKIRIYORUM SENİ DELİ GİBİ SEVİYORUM GECELERİ UYUYAMIYORUM BEBEÄžİMM...
Ara
hayal_gercek
söylemekten neden çekiniyorsun?
Ara
çnkü başkasını seviyor Sad
Ara
adyge55
6 sene oldu ölemi profildeki yaşına bakarak sen aşk hayatına biraz erken atılmışsın Big Grin
Ara
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:6 sene oldu ölemi profildeki yaşına bakarak sen aşk hayatına biraz erken atılmışsın Big Grin

evt öyle oldu Smile 9 yasımdan beri aşığım ühhüüü Sad
Ara
adyge55
o zaman bir 6 yıl daha bekle unutursun zaten Big Grin
Ara
Qetesh
Alıntı:Senin İçin Herkes Ölürken Ben Senin Olabilmek İçin Hayatta Kalıyorum Bebeğim.

Vay bee çok büyük bir fedakarlık.. Big Grin

Murat abide doğru söylemiş. Bir 6 sene daha bekle unutursun.. Tongue
Ara
hayal_gercek
hımm bir başkasını sevdigi için sevgini söylememen gerçekten fedakarlık .. ama yaşın gerçekten küçük zamanla unutursun hele bi söyle lise üniversite derkenSmile asıl büyüdükten sonra aşık olmaktan korkSmile küçükkenki aşklar 2 2=4 kadar kesin bir şekilde unutulurWink yaşandı test edildi onaylandıSmile
Ara
ѕqρα кJмя
nickimden anlar diyoken ismini söylememek tuhaf bi durum Big Grin

onu geçtim,yaşadığın aşka göre,bu bi en erken aşıkk olma rekoru olabilir,Guiness'e başvurmalısın x)

sözün özü,gençsin daha , daha neler görüceksin neleeeer..

unutursun delikanlı kız,unutamazsanda git bu delikanlılıkla; 'ben seni unutamıyorum uleeen,ya benim ya toprağın olursun' de x)
Ara
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nickimden anlar diyoken ismini söylememek tuhaf bi durum Big Grin

onu geçtim,yaşadığın aşka göre,bu bi en erken aşıkk olma rekoru olabilir,Guiness'e başvurmalısın x)

sözün özü,gençsin daha , daha neler görüceksin neleeeer..

unutursun delikanlı kız,unutamazsanda git bu delikanlılıkla; 'ben seni unutamıyorum uleeen,ya benim ya toprağın olursun' de x)

1. si : aşkın yaşı yoktur Smile

2.si : yakında başvurucam merak etme xD

3.sü : evt daha gençim daha çok şey öğrenmem lazım Smile

4. süde : Bi Gün Delikanlılığımı Toplayıp Gerçekten Diyicem !!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni kocaman 10 tane seviyoruuuuuuuummmmmm sıla 10 1,058 09-26-2009, Saat: 05:15 PM
Son Yorum: sıla
  "Seni Seviyorum"'ları Cok Olanlara ! EndLess 3 589 07-08-2009, Saat: 03:01 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  Seni Seviyorum blue_belial 13 1,009 05-19-2009, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  Sen, Sen ve Sen. Sizi Seviyorum :) blue_belial 0 404 04-08-2009, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: blue_belial
  Seni Seviyorum .. ѕαкℓı@мѕı@η 53 2,767 01-19-2009, Saat: 07:55 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 09:50 AM