:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rotasyon fırçası
Psycho
29 Eylül 2009
Rotasyon fırçası

Rijkaard, yedek kaldığı için surat asan bazı futbolcularına üstü kapalı gözdağı verdi: “İsmi, kariyeri ne olursa olsun, hiç kimsenin tavır yapmaya hakkı yok. Patron benim, kararları ben veririm...”

fft1mm727163.jpg
Aslan’ın hocası Rijkaard, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman öncesi futbolcularıyla özel bir toplantı gerçekleştirdi. Kadrodaki rotasyon çerçevesinde zaman zaman yedek kalan bazı oyuncularının surat astığını fark eden Hollandalı çalıştırıcı, “İsmi, kariyeri ne olursa olsun, hiç kimsenin tavır yapmaya hakkı yok. Patron benim ve bu takımla ilgili kararları ben veririm. Kimin oynayacağı, kimin yedek oturacağı ya da kimin kadroya girip girmeyeceği benim kararıma bağlı. Kimsenin buna karşı çıkma, tavır alma ya da tepki gösterme hakkı yok” diye konuştu. Rijkaard Oyundan çıkmak zorunda kalan futbolcuların üzülmesinin gayet doğal olduğunu kaydedip, sözlerini şöyle sürdürdü: “Disiplin benim için çok önemli. Dün yaşananları yok sayıyorum, ama bundan sonra asla bu tarz hareketleri affetmeyeceğim.

‘Bundan sonrasını affetmem’
Çünkü bu hareketler bana olduğu kadar, takımdaki diğer futbolculara da saygısızlıktır. Maça gelince... Mücadelenizden memnunum. Bu tür aksaklıklar olacaktır. Önemli olan böyle zamanlarda ayakta kalabilmektir.”

Fanatik ~
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:46 PM