:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendine ?yi Bak
w00w
''Kendine Iyi Bak''

Bir Veda DegiL ELveda C?mLesidir Cogu Zaman. O ?c KeLimeden Co?k Daha FazLasini GizLer Icinde...

''Kendine Iyi Bak''

C?nk? Bundan Sonra Ben Yaninda OLmayacagim. OLamayacagim... Istesem de Istemesem de. Sevdim Bir ZamanLar Seni, HaLa Seviyorum ve Benden Sonra da MutLu OLmani Istiyorum. OLurda Bir G?n D?nersem Seni Iyi BuLmak Istiyorum...

''Kendine Iyi Bak''

C?nk? Bundan Sonra Kendinden Baskasi OLmayacak Yaninda Sana Bakacak. Ben OLmayacagim. Kendine Iyi Bak vea Beni D?s?nme. C?nk? Ben de Seni D?s?nmeyecegim Artik. ARama Sakin Beni, Yazma, C?nk? Ben Yazmayacagim Sana... SiL Beni Y?reginden, C?nk? Ben SiLecegim. Fakat YasaniLan, PayLasiLan G?zeL SeyLer Hatirina Sana Y?rekten MutLuLukLar DiLiyorum. Vea Ben Bir Daha D?nmemek ?zere Gidiyorum...

''Kendine Iyi Bak''

Aramizda Gecen Herseye Ragmen Benden Sonra Iyi oLdugunu BiLmeyi Tercih Ederim. AsLinda BiLmem Cok ?nemLi DegiL,
Iyi OLdugunu Varsayacagim Ben. Seni Bir Daha AsLa G?rmemek ?zere Gidiyorum Ben, Seni KendinLe Basbasa, YapayaLniz Birakiyorum. BiLiyorum Kendini Birkacaksin Benden Sonra, O Y?zden Iyi Bak Diyorum. AsLina Bakarsan, Cok da FazLa Umursamiyorum...

''Kendine Iyi Bak'' DerLer Vea GiderLer. TutkuyLa SevenLer, Bazen Birden fazLa S?yLer Bunu. C?nk? OnLari Ayirmak, Eti Tirnaktan Ayirmak Gibidir. KoLay KoLay KopamazLar. S?rec Cok Aci Vericidir, Y?rek ParcaLayicidir. Her Seferinde AzaLan UmutLarLa Geri D?ner ve Yine ''Kendine Iyi Bak'' G?zLeriyLe AyriLir. Taa ki Umut da Sevgi de T?keninceye Kadar...

ALINTIDIR...
Ara
ѕqρα кJмя
Şarkı sözü bu isteyene upload edebilirim bu şarkıyı :p
Ara
w00w
et bakalım Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
En geç yarına kdr siteye koyarm Wink
Ara
w00w
Sözde siteye birileri bişiyler upload edip foruma koycaktı ama ... Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AdAmIn1i
Süpppper Yaw Tşkler w00w mcx
Ara
w00w
sanada mcx kardeşim. Smile
Ara
Firari Fırtına
wOOw ,

Yüreğin dert görmesin ami , Kendine iyi bak mı dedin bizlere , ve gittin öylemi .. Hımm şimdilik öyle olsun bakalım ..

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendine bak ve beni hatırla history 0 356 03-26-2012, Saat: 11:27 AM
Son Yorum: history
  Kendine Gel YasSmin 0 516 04-11-2011, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 01:47 PM