:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şarkı sözlerinden nickler
chatlaq
Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınların izi var..!

her şey bir gün düzelir derken yalnızım yine kendimi tutamadım yorgunum ağladı gözlerim bakma asil bu yaşlar!!

Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara adımı Bin bıçak var sırtımda biniyle de adaşsın
Her biri hayran sana
Ara
chatlaq
Seçtiğin bu hayat geçtiğin son adam yasal acılarından hatta yalnızlıktan sessiz harfler seçersin başka adamlara başka şehirlerde belli etmezsin belki bir gün özlersin

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi.İçimi döktüm bugün yokluğunla konuştum Tutsak gibismiliv.gif enkaz gibismiliv.gif kendim gibi İçimden çıktım bugün içimle konuştum
Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi Gördüm kendimi gördüm
Kestiğim ümitlerden yelkenler yapıtım ama yokluğunda ne Gidebildim ne de kaldım

Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça paramparça
Ara
chatlaq
[FONT=&quot]Yüzümden gitmeyen acı gülüşte hiç sönmeyen yangınların izi var..![/FONT] Belki hiç durmadan uyusam 2 gün

Çözülür bu zor düğüm

Dünün benden aldıklarını

Belki geri verir öbür gün

Bu aşk ölmez 9 canlı...
Dünyanın söylediği şarkı var

Kafiye olmak istemem

Aşk kişisel bir intihar

Belki kötümser bir ihtimal

Ama beni sevmeni beklemek kişisel bir intihar
Ara
chatlaq
Bedduadır sana bütün sözlerim inanmazsın ama yolunu gözlerim…Eller aldı gözlerimi görmez oldum yüzlerini… Kor Alevler yaktı bu gönül söndürmeye kim gelir…
Ateşini gördüm yandım yanında kor ettin yalanını bildim bak en sonunda öğrendim…
Çok sevmeyi isterdim ah canım yol vermedin ben neyleyim…Tuz Basmadan yarama ah canım görünmeden ben gideyim… Ne Haldeyim bilmiyorsun viraneyim görmüyorsun kederdeysem içiyorsam sebep sensin biliyorsun… İçimden bir ses uyanma diyor.Başlayan herşey şimdi bitiyor…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msn için nickler:):):) jeliboOn 13 9,715 04-14-2022, Saat: 04:42 PM
Son Yorum: wildfang
  Damardan nickler..( O NE DEMEKSE).. :D >As!_M€L€q< 30 12,063 04-08-2022, Saat: 03:56 PM
Son Yorum: wildfang
  İmalı nickler.. acemhe 6 1,710 08-17-2010, Saat: 10:28 PM
Son Yorum: acemhe
  Bak BunLar Taze Nickler ixD Son Noktam 8 2,093 06-28-2010, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: zerda_firarda
  En güzel şarkılardan en güzel nickler :) chatlaq 4 1,792 05-22-2010, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Nǿ ŦΞДЯ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:00 PM