:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevdiğiniz insan geçmişini unutamıyorsa??
guiza
evt Arkdaşlar sevdiğiniz insan geçmişini yada geçmişte yaşadığı ilişkileri unutamıyorsa ?
naparsınız
Ara
CaNaT
Unutmak unutturmak o kadar kolay bişi değil. Zaman sadece biraz olsun üzerini örtecektir hepsi bu. Bunun için yapılacak çok fazla bişi olduğunu sanmıyorum. Ama en azından ona o geçmişteki yaşadığı şeyleri anımsatacak şeylerdenn uzak tutmak yada kafasını başka yönlere çekmeye çalışmak belki biraz olsun bu süreç içerisinde yardımcı olabilir o kişiye diye düşünüyorum. Ama zor tabiki ...
Ara
Seyduna
Geçmişini unutamıyan bir insandan geleceğe dair birşeyler beklemek çok yanlış olur . ..çünkü geçmişini silemiyorsa o geçmişten hala birşeyler bekliyor demektir SmileSmileböyle bir ilşki her ikitaraf açısındanda yıpratıcı olur Smile ..en iyisi geçmişi tamamen unutmadan bir ilişkiye başlamamak ..eğer seninleyken geçmişine dair hiçbirşey hatırlamıyor ...o an onun için sadece sen oluyorsan zaten geçmişin bir öneminin olacağını düşünmüyorum(:
Ara
_AL0n3_
ya kim gecmisini unutuo ki Smile
kimse unutuLmaz sadece ' gecmişte ' kaLır..
acı vermez yada sürekLi düsnmesni gerektirmez belki ama yerine göre hatırLanır..
ve küçük bi tebessümü gerektirebiLir Smile
bunun dısında gecmişindeki kişiyi düşLüosa ve hala yasadıkLarı canLıysa kaLbinde .. ben'Li bişiLer yaratabiLceğini sanmıyorum..
sonucta 1 insan 2 kişiye birden asık oLamaz.. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiğiniz Bir İnsan Size Tokat Attı ? €BeRimSin 48 1,886 04-14-2022, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: wildfang
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 489 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
  Seveniniz Yada Sevdiğiniz varmı? PrinceSs 24 1,158 04-09-2022, Saat: 10:17 PM
  Karizmatik Insan Nasildir??? PeriKIZI35 22 874 04-05-2022, Saat: 02:29 AM
  İnsan insanın Neyine hayran kaLır ? My_LiFe 7 830 12-18-2010, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:06 PM