:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Tutku Cesaret
yitirilmiş sevdalar
13 yaşındaydı daha ama günahı baya çoktu geldi vuruldu bızım deli oğlana sevdi onu ölümüne iy kız rollerıne girdi aşk acısı cekti tabi bizim deli oğlanın umrunda mı dünya.. aradan 1 yıl geçti bizim deli oğlan aşık oldu elifine ve başladılar hersey o kadar kolaydı ki tek zor olan hasretlikti biri ığdır biri izmir...tabi bizim kız izmirde oldugu için brz erken başlamıştı sevgili ve öpüşme eski sevgilileri olmuş öpştüğü.. deli oğlan kaldırır mı ? doğunun en ucunda harbi delikanlı olarak büyümüş ama aşk işte mantık gurur prensib kabul etmez ki laf geçiresin gönlüne takmaz bakar yollarına aradan bir yıl daha geçer bizim elif gelir ığdıra sevdiğinin yanına ama yine aldatır ığdırda bizim mahcup delikanlının gözünün önünde yine dayanamaz bizi delikanlı affeder ama bunu unutur ki AF SUÇ DOÄžURUR...! geçmiş unutulur bir yaz geçer diğer yaz gelir ve bizim kız gider yazlıgına oradada aldatır bizimkini ama o kadar severki deli oğlanı bugune kadar onu hıc bırakamaz hep ağlar sızlar bırakmasın diye ve bu kez gercekten bırakmaması ıcınn aglıyacagna git der artık istemiyorum der tam 3 yılını verdi kalkıp kacıp izmire gitti orada dışarda kaldı ablası yakaladı,OKS sınavında ona yakın olmak için elifiyle gelecek düşündüğü için konyaya gider yine elifi için arkdaşlarını ailesini hayatındaki tek gercek dostunu satar ama karşılıgnda hep ihanet alır işte aşk budur sen seversin o aldatır sen yanına gidersin o kaçar sen adam olursun o ise..... Sevmiceksin seversen elin olur vay delikanlı gönlüm bu kurşunu yine yedin sen unut onu dedim sana gönül ondan sana yar bu şehir sana diyar olmaz.... ama yine bi kere daha affetsem mi diyorum ve sizlere soruyorum sizce napmalıyım bu durumda ??:kk:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tutku aşk sevgi eRCi 1 351 04-12-2022, Saat: 01:44 AM
Son Yorum: wildfang
  Tutku,a?k Ve Sevg?......... >As!_M€L€q< 17 960 04-07-2022, Saat: 12:14 AM
  tUtkU - a?k - s3vq Son Noktam 2 495 04-06-2022, Saat: 01:13 PM
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 1 331 04-05-2022, Saat: 06:38 AM
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 3 281 04-05-2022, Saat: 06:35 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 01:04 PM