:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?? B?r Zaman Par?a Par?a Olmadan ,en B?t?n Olunmuyor..
ROSE
H?? B?R ZAMAN PAR?A PAR?A OLMADAN,EN B?T?N OLUNMUYOR:: Yolculuk var uzak diyarlara, bu seher...

Ancak tuhaft?r yola ??kacak ben de?ilim!...

Duygular?m!!!...

Ac?lar?m, incinmi?liklerim, yaralar?m, umutlar?m, sevdalar?m ve nihayet hayallerim!...

Hatta her biri i?in ayr? bir yol ?antas? d?zenlemeyi bile d???n?yorum... Kafamda ayarlamaya ?al???yorum, hangi duygum d?nyan?n neresinde ger?ek yerini bulur diye... Belki de zamanda bile yolculuk yapacaklar, bu ?a?a uygun de?illerse...

?lk olarak A?k' ?n yol ?antas? ve zaman?n? belirliyorum!...

K?rm?z? bir valizin i?inde, temiz ve ?l?ms?z diyebilece?imiz a?klar?n ya?and???, eski ?a?lardan birine yolluyorum, A?k' ?... ??nk? o sadece, o devirlerde ve yerlerde, yerini bulabilecek gibi geliyor bana... Bendeki A?k, bu ?a?a uygun de?il, biliyorum!...

?kinci yolcum, Umut!...

Onun gidece?i yeri hi? d???nmeden, bir ??rp?da belirliyorum! Tabi ki Afrika...Her g?n binlerce insan?n ve ?zellikle de ?ocuklar?n, a?l?ktan ve yoksulluktan ?ld??? bir yer Afrika... Hani derler ya "Umut fakirin ekme?i...", umudumun g?zleri parl?yor yola ??karken...

Hayallerim!!! Durmadan boynuma sar?l?yorlar, bayraml?k elbiseleri al?nm??, ?ocuklar misali... Bembeyaz bir yol ?antas? haz?rl?yorum, onlara da... Hayallerim, denizi ?ok sever biliyorum!... Masmavi deniz, bembeyaz mart?lar ve g?ne?le her daim bir arada olabilecekleri, mavi bir tur!... Hayallerimin, ?zg?rl?klerine kavu?mas? i?in tek yol...

Benden ayr?lmak istemeyen iki yolcum var, k??eye sinmi? ve sessizce bekleyen!

Ac?lar?m ve yaralar?m!!!

A?lamakl? g?zlerle bana bak?yorlar, bizi bir ba??m?za b?rakma der gibi!... Onlar? nereye yollayaca??m?, o kadar iyi biliyorum ki... Adlar?n?n sadece umut olabilece?i bir yer ve zamana, tabi ki ?ocuklu?uma... ?yile?ebilecekleri ve kendilerini bulabilecekleri tek yer oras? ??nk?...

AMAN ALLAHIM!!!...

O?lunu askere yollayan veya k?z?n? gelin eden anneler olur ya, kendimi birden ?yle hissettim!...

Ama b?t?n ayr?l?klarda insan?n i?ini ho? tutan bir teselli vard?r ya, onu da hissetmedi?imi s?ylersem, yalan s?ylemi? olurum herhalde....

Biliyorum ki, onlar bulunduklar? yerlerde ve zamanlarda, arad?klar?n? bulduk?a ben mutlu olaca??m burada!...

Ve biliyorum ki, hi? bir zaman par?a par?a olmadan, en b?t?n olunmuyor!...

En b?t?n olunmuyor, DEL? KIZ!!!...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rose...
YÜREĞİNE SAĞLIK arkadaşımmm...
................................
En bütün olunmuyor, DELİ KIZ!!!...
Deli olduğum için... biliyorum...SmileSmileSmileSmile
Ara
ROSE
TeŞekkÜrler Canim Cim Sende SaĞol.....bende Bİlİyorum):SmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kim? ZamaN D????nd?reN Kim? ZamaN Da G?ld?reN A?K KanunlarI .. p£r!k!z! 3 480 04-14-2022, Saat: 07:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 316 04-08-2022, Saat: 01:45 PM
  G?n Gelir Anlars?n O Zaman ?nan?rs?n G?zlerime eRCi 1 310 04-06-2022, Saat: 04:41 PM
  Y?re?ime ?yilik Ya?murlar? Ya?d?rmayal? ?yle ?ok Zaman Ge?ti eRCi 2 378 04-04-2022, Saat: 08:36 PM
  Y?z?nki Korkular Verir Bana,Ne Zaman Y?z?m? Tutsam Y?z?ne.! ROSE 7 401 04-04-2022, Saat: 09:24 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 05:02 PM