:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeN KayBoLDuN BeN GöZüMü YuMduM
acemhe
Bir mevsim ağlıyorsmiliv.gifsararmış yapraklarında kızıl gözyaşları....

Yılların keyfismiliv.gif gelip çattı karanlığıma.Ayaküstü sohbetlerden bıkmışsmiliv.gif yaralı bir kalp oturdu; yalnızlığımın sofrasına. Şarap tadındasmiliv.gif demli bir çay keyiflendık.Keyif bizim keyifimiz; güldüksmiliv.gifağladıksmiliv.gifsustuksmiliv.gifbakıştık. Bir mevsimin son günüydü.Karanlığın en hırçın rüzgarında savrulansmiliv.gifsararmış bir yaprak usulca düştü soframıza. Kızıl gözyaşlarımızla seyrederken birbirimizi:Yalnızlık eğilip kulağımasmiliv.gif adını fısıldadı.Adın ki; deprem gibi çınladısmiliv.gif sel gibi çağladı; kurşundusmiliv.gifhançerdismiliv.gifşuracığıma saplandı.Yalandınsmiliv.gifdüşmandınsmiliv.gifcehennemdin.Sana az geldimsmiliv.gifyetmedimsmiliv.gifsindiremedin...

Gitme dedim.Yüzüne katıp yüreğimin yüzünü; yapma dedim.Gururumun ve onurumun adı bile yoktu yanında. Sözlerinsmiliv.gif ah o yılanın dilinde bile olmayansmiliv.gif zemheri zehir sözlerin; giderayak bir intihar gibi asıldı boynuma. Evetsmiliv.gif yalan değil; ufka battı yüzümsmiliv.gif kırıldı çatal yürek.Yüzümdesmiliv.gifyüzde yüz yabancı bir yüzsmiliv.gif yüreğim bir martının kalbi kadar ürkek.Ayrılıktı busmiliv.gifacıttı; ayrılıktı busmiliv.gifkanattı.Sen gittin:Ben ağladımsmiliv.gif bir mevsim ağladı.Sararmış yapraklarında kızıl gözyaşları...

Küçüldüm mü? Asla! Daha da bir devleştimsmiliv.gif bir büyüdüm ki sorma.Bütün isyanlarımı yağdırdım ardındansmiliv.gifbütün pembesini sildim umutlarımın.

Sen kayboldunsmiliv.gifben gözümü yumdum.Önümsmiliv.gifarkamsmiliv.gif sağımsmiliv.gif solum cehennem.Celladımı buldum.

Sobe!

Sobe!

Sobe!

Bir daha saklambaç oynamak mı?

Tövbe...
Ara
sarı@seker_vbulletin3_import14569
emegıne saglık
Ara
gülay
Güzeldi teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gözümü açtım seni gördüm... MaSaL 0 372 02-21-2010, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kör/ebeyim Suçüstü Yumdum G/özümü ------ BeYaZ MaSaL 0 355 05-16-2009, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: BeYaZ MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:02 PM