:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SeviLmeden Sevmek
orduyer6
Tam 3 yıL oLdu herdefasında sevdiğimi sölesemde ne olduysa karşılık bulamadım sevmekden vazgecmedım o benı sevmesede ben vazgecmedım o başkalarını sevdiğini bıldiğim halde yıne vazgecmedım herdefasında yanında oLmaya calışdım her sorununda yanında olmak ısdedım ama nedense o hic isdemedı hep erkek arakdaşlarını bana anlatırdı ama bana cok yakındı ben ıse herhalde kendımı kandırıyordum benı sevıo dıe... her gecdiğim yerde adı yazardı ısmını bıle duysam icime bişi olurdu üzülürdüm nıe benı ısdemıo dıe kendı kendıme düşünürdüm o hep başkalarıyla oLurdu herdefasında ben yıne olsun bılıyorum bana gelcek birgün hıc ayrılmıcaz derdım ama YanıLdığımı artık bende anladım bı sevdiği vardı ben benı hıc kırmıcak dediğim kişi benı kırdı ılk defa kırdı ...... aradan biz konuşmayalı 6 ay gecdı 6 ay sonra yıne konuşduk ama yıne o cocuğu sevıyordu ben herdefasında acaba ne yapıo nerde benı düşünüyomu herdefasında kapıdan gecerken ayakkabılarına bakardım evdemı dıe o bunları bılmezdı ondan bişi almak ısdemişimdir hep bende kalıcı bişi ve aldım benım ısdediğimi hep yapardı ya şimdi nemi oLdu o yıne o cocuğu sevio ben ise yine onu unutmakmı mümkün deil .... ya yapmam gereken ne__????:kk:Sad:??
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  umutsuz olduğu anda sevmek ister her insan kanatsı@z_meleq 5 600 03-30-2009, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:00 AM