:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??erdeyken
mahkum
??ERDEYKEN.......
TEK G?RD???N D?RT DUVARDIR. HAYATA HAYALLER?NLE BA?LANIRSIN. HAYALLER?N SOMUT ?EKLE B?R?N?R BURDA. ?ZER?NE E??LD???N ???E??N KOKUSUNU DUYAR G?B? DUYARSIN KOKUSUNU HAYAL EDERKEN SA?LARINI SEVD???N?N. TUTARSIN ELLER?NDEN.
G?R?? G?NLER?NDE YEN? TANIMLARI YAPILIR YALNIZLIKLARIN, G?R??MEC?S? GELMEYEN MAHKUMLAR TARAFINDAN. ??TE O ANLARDA H?Z?N KOKUSU KARI?IR ?ORAP KOKULARINA. RANZANA UZANIP D?KERS?N G?ZLER?N? TAVANA. P??MANLIKLAR ?EVRENDE DOLA?IR. A?LAMAK OLMAZ MAPUSLUKTA, G?ZYA?LARINI MAHKUM EDERS?N G?Z YUVALARINA. H?? YAKI?IR MI A?LAMAK ERKEK ADAMA. AMA DAVUD A?LARDI. SUSKUN, SESS?Z, ??TEN ??E. K?MSEYLE KONU?MAZDI. HER ADIMINDA CAM KIRIKLARININ ?ZER?NDE Y?R?YORMU? G?B? ACI DOLU B?R ?FADE SAKLARDI BAKI?LARINDA. AVLUDA VOLTA ATMAZDI, GECELER? UYUMAZDI. NE ZAMAN KALKSAN ???N? ACITAN B?R SES DUYARDIN BELL? BEL?RS?Z. ANLATMADI K?MSEYE H?KAYES?N? E T?P? YALNIZLIKLARI SE?T?. K?MSEYE EYVALLAH ETMEZD?. G?C? KUVVET? YER?NDEYD?. ARADA SIRADA KOYNUNDAN B?R RES?M ?IKARIR BAKARDI. A?LARDI. ?? G?N ???NDE OLDU HEPS?. ?NCE HASTALANDI YATA?A D??T? ?K?NC? G?N HASTANE ???NC? G?N TOPRAK. B?Z GARD?YANLARDAN ??REND?K. SEVD??? KIZI BA?KASINA VERM??LER SEVERLERKEN B?RB?RLER?N?. TAK ETM?? B?RG?N CANINA ALMI? TABANCAYI SIKMI? KOCASININ KAFASINA.
ANLATMADI DAVUD B?ZE NE D???ND???N?. NEDEN ?YLES?NE ?Z?LD???N?. H?? B?LEMED?K. ??ERDEYKEN BA?KADIR HAYAT.
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
HİÇ YORUM YOK:yikildim: HİKAYEYİ UZUN MU TUTTUK YOKSA YAW:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
MasaL_perisi
Yorum var...
İçerdeyken güzelSad
.................................
Ya dışardayken?.....
Teşekürler...
Ara
mahkum
DAHA YENİ ÇIKTIM BİRAZ ZAMAN LAZIM:yikildim::yikildim: İÇERDE HALA BİR ŞEYLER KALMIŞ GİBİ:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Hikayenin konusu güzel özellikle içeride bir vurgu varki gerçekten çok fazla şey ifade ediyor e tipi yanlızlıklar daha uzun olsa daha güzel şeyler katabileceğine inanıyorum...
Ara
mahkum
HAYDİN SİZE DE TEŞEKKÜRLER BAKEM:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
GÜzel OlmuŞ Mahkum Ve Ben Hala SÖylÜyorum...Çilginsin Yaaaa....hİkayelerİnİ Barİ DeĞİŞtİrrrr.....
mahkum
:yikildim: i?erden yeni ??kt?k daha :yikildim::yikildim::yikildim: zamanla de?i?ir:yikildim::yikildim: merak etme yaw:yikildim::yikildim:
Ara
ROSE
Bu GİdİŞle Senİn DeĞİŞeceĞİn Yok Zaten.Smile.aman DeĞİŞme Sen BÖle Kal İİİsİnn BÖleee Komİk Şey Yİnede TeŞekkÜrler.....Smile):
Ara
mahkum
YİNE DE SAĞOL SEN DE :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:56 PM