:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.a bende Geldim (:
mahkum
HOŞ GELMİŞİN ANARCHY.:yikildim::yikildim: FAZLA ANARCHY YAPARSAN SENİ DE GÖTÜRÜRÜM BENİM MAPUSHANEYE:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Mahkum sakin ol olaya el koyuyorum...Big Grin

hoşgeldin arkadaşım sende güzel vakit geçireceksin burada.....
Ara
mahkum
YARGICIM BUYRUN:yikildim::yikildim: NE DEMEK MAPHUSA BİZİ SİZ GÖNDERİYONUZ ZATEN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YARGICIM BUYRUN:yikildim::yikildim: NE DEMEK MAPHUSA B?Z? S?Z G?NDER?YONUZ ZATEN:yikildim::yikildim::yikildim:

MAHKUM SAK?N OL HALA ?Y? HALDEN YARARLANIYORSUN UNUTMABig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
mahkum
FİRAR EDECEM YA BİLMİYOM NE ZAMAN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
Eğer firar edersen hakkında davalar yeniden açılır bu sefer astırırım seni Big GrinBig GrinBig Grin
bak düzelmişken akıllı ol sana işte bulacağızBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
mahkum
:yikildim::yikildim::yikildim: İŞ BULMA KURUMU GİBİ ÇALIŞIYON YARGIÇ:yikildim::yikildim:BİZ KALEMİMİZİ ÇOKTAN KIRMIŞIZ :yikildim::yikildim: SADECE KARARSIZIZ KURŞUN MU TÜKENMEZ Mİ:yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim: ?? BULMA KURUMU G?B? ?ALI?IYON YARGI?:yikildim::yikildim:B?Z KALEM?M?Z? ?OKTAN KIRMI?IZ :yikildim::yikildim: SADECE KARARSIZIZ KUR?UN MU T?KENMEZ M?:yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim:yok daha ?ok mahkumlar? topluma kazand?rma ?abas?:yikildim::yikildim::yikildim:
ama sende kalem t?ccar? gibisin bi onu k?r?yon bi onu aaz bekle ben sana dolma kalem verecem onu k?rars?n yada istedi?in m?rekkebi, koy i?ine de?i?ik renklerde yaz sonra be?enmezsen k?rars?n
Ara
mahkum
YENİ KALEMLERE YENİ KAĞITLAR GEREKMEZ Mİ :yikildim::yikildim:TOPLUM BENİ KAZANACAKMI?:yikildim::yikildim:TUZ İŞİ PARA GETİRMEDİ NA'PALIM
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YEN? KALEMLERE YEN? KA?ITLAR GEREKMEZ M? :yikildim::yikildim:TOPLUM BEN? KAZANACAKMI?:yikildim::yikildim:TUZ ??? PARA GET?RMED? NA'PALIM

HALA AYNI NOKTADASIN DE??LM? :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:AL EL?NE B? ZARF ESK? MEKTUPLARI POSTALA :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:KALEM T?CCARI KA?IDIDA AL TAM OLSUN ??TE BEYAZ SAYFA KALMADI SARILARIYLA ?DARE ET ODA R?ZGARIN P?SL???NDEN OLDU :yikildim::yikildim::yikildim:GE?ENLERDE FIRTINA ?IKTI HER?EY SARARDI:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben geldim..duygusuzca... duygusuzum 32 1,110 04-15-2022, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: wildfang
  ben geldim tekrardan (: |v|_U_S_T_! 17 673 04-14-2022, Saat: 09:45 PM
  Selam kanqalar ben geldim CeZa_ 19 570 04-14-2022, Saat: 05:20 PM
  Bende geldim... benide alsanıza aranıza:D coNrad 18 993 04-14-2022, Saat: 02:01 PM
  hoş geldim mi acaba?_? gecelerinyargici 14 522 04-14-2022, Saat: 09:10 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 12:33 PM