:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni ?zl?yorum!!
KoRSaN
Canım benim, beni hep ne mutlu ediyor biliyor musun ? İçten gülümsemelerin,dokunulduğunda iz bırakan temasların ,içimi ısıtan yürekten gelen sözlerin...Ve o bana derinden bakan , herşeyi yıldızlara bakarken söyleyen bal gözlerin..Dün akşamı unutmak mümkün mü ? Alamadım ki gözlerimi senden.. Yanından geçemedim bu sefer küçük mutluluklarımın,baktıkça baktım içime yazdım seni..Sevgimi ertelemedim gidişinin şerefine bebeğim..Sen varsın derken bu gece,yokluğun acıttı beni..Bakınca anladın değil mi, gecemize yıldızlar dolduğunu, gidişinden belli ki bi haberler, bize göz kırpıyorlar...
Seni seviyorum birtanem ,her gece senin için dinleyeceğim şarkılarımızı ve gökyüzüne bakacağım..Yıldızlar mutlaka beni sana taşıyacaklar..Seni öpünce hafif bir esinti değecek o güzel tenine ve yine anlayacaksın terin terim de,tenin tenimde...Her yeni doğan güne seni seviyorum diye başlayıp yanında olacağım..Kim benim gibi yurt edebilir ki senin sevgini hiç düşündün mü ? Küçüğüm ben ne zaman sensiz kalsam uzuyor gecelerim,dağılıyorum sanki…ve sen zannederim anlamıyorsun yokluğunda her gün bıraz daha yaşlandığımı….
Neden azalmıyorsun yüreğimde tatlım ? Ben bugüne kadar kimseyi yokluğunda bu kadar önemseyeceğimi bilmezdim,daha 24 saat olmadı bile özledim seni..Senle beraber gece oluyorum,Ve çok özlüyorum senli sabahları.. Senli yarınları, sensiz yaşama düşüncesi ne kadar ürkütücü bir bilsen.Hala senin şeytanlarla savaşların aklımda belki de ondandır huzursuzluğum. Kimse yok muydu sevgiye açlığımı dindirecek derken buldum seni küçüğüm.Ondandır sana özlemim. Ben niye susuyorum. Bu gece,sarhoşum sanırım ama sen misin,rakı mı sebebi bilmiyorum..

Tenine daha çok dokunacağım bu gece,elimde yüreğim yanında olacağım.. Sana olan aşkımın o en çıkmaz yollarına saldım düşlerimi.Ve bugün sen uzakta ben burada…Dün gece ben yatağımda huzurla uyuduğumu zannederken,hayalin usulca bana sarılıp,sessizce öpmeye başladı beni.. seni sevmek işte o yakıcı sevgi,bildiğim her şeyi ve önem sırasını değiştiriverdi.Sen güzel kadınım bana her şeyi unutturan, beynime, kalbime sahip olansın..Seni seviyorum ve özlüyorum..Özlemeye de dönünceye kadar devam edeceğim.. Meleklerin kulağına bunu fısıldıyorum. Senin kulağına fısıldasın diye...
Ara
GaSt
ya insan bu yaşta korsanmı olur.. ama ii bi korsansan tayfaya hoş geldin.. bu arada paylaşımın süperWink...
Ara
KoRSaN
o benim en güzel nikcim seviyorum....Ama gerçek olarak korsan değilim..
Ara
MasaL_perisi
Korsanlar bukadar duygusal olduklarını bilmiyordum...Smile
Teşekürler arkadaşım...Çok güzel bir paylaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 905 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 979 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,210 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,281 04-10-2022, Saat: 07:35 AM
  GitGide aL???yorum sana... in_love_girl 5 727 04-07-2022, Saat: 06:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:33 AM