:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?kta heyecan!!!
CariSmaBoY
Yaa arkada?lar benim merak etti?im bir?ey var... Kendim d???nd?m bir fikir bulamad?m ya da akl?ma ba?ka t?rl? ?eyler geldi ki b?le oldu?u i?in size bir soru sormak istiyorummmm...

- A?kta heyecan ne demek...?
- A?kta heycan biterse sonu?lar neler olabilir...?

L?tfen herkesden samimi cevaplar bekliyorummm...
?imdiden te?ekk?rler...
CariSmaBoY
aştan yana kederli olan hiç mi yok yaa Wink
>As!_M€L€q<
BEN GELDİMM KARDEŞŞŞ BASENN BENDE ÖLE DÜŞÜNÜYORUMM İLK ZAMANKİİ GİBİİ HEYECANLII OILMADINI KONUSMALARIMISINN ZEVKLİİ OLMADINI DÜŞÜNÜYORDUMMM FAKAT YANILMIŞIMM ÖLE DEĞİLLLL BEN HALA İLK GÜNKÜÜ GİBİİ HEYCANLANIYORUMMM İLK MİŞŞ GİBİİİ ONA KARŞII TİTRİYORUMM KONUSACAK KELİME BULAMIYORUMMMMM....ANLADINNN HEYECANN BİTMESİİ Bİİ ANLIKK GELİOO Bİ AN İLGİSİZLİKK BİLE BUNU SÖLETTİRİOORR OKE ZATENN TAMAMMEN BİTTİ DİYORSA HERŞEY BİTMİŞTİRR BANA GÖRE......
EYVALLAH
bence aşkta heyecan onu her gördüğünde heyecanlanman ona her baktığında yüreğinin erimesi derler ya o olmalı yani ona bakmaya doyamamak...aşkta heyecan biterse gibi bişe bana saçma gelio demek bu kişi beni sewmemiş die düşünürüm çünkü sewgi ona kayıtsız baglanmaktır ne bu gelip geçici hewes mi de sana karşı olan heyecanım bitti... anlayacagın gerçek sewgide gelip geçici heyecanlara yer yokturr
Ara
ROSE
a?ktan yana kederli elbetteki var biride ben..Smile ah a?k !!seni ince bi ?izginin ?zerinde dengeni sa?lamak i?in y?r?t?r..heyecana gelince g?z?n? kapat?rs?n o gelir akl?na kalbinde ya?ars?n onu an ..onu g?rd???n ilk an ,ilk dokunu? ,ilk can?m lar hep titrer i?inde....bi?yeler seni hep s?r?kler ona. arad???nd?r...sorular?n?n cevaplar?d?r belkide o ki?i hayat?n?n...geceni g?nd?z?ne s??d?ramazs?n zaman belki ge?mez beklemektir sab?rs?zca heyecan...........a?ka katar bunlar seni....heyecan hi? bitmez bence i?inde...??nk? sana bunu o kat?yordur anlam? vard?r taa derinlerinde ??karamazs?n...heyecand?r bu...ama bitmez.... te?ekk?r ederim ?ok g?zel bi konu ...benim de yorumum bu asl?nda daha da ?ok varda benim elimden gelen ve ?u anda akl?ma gelenler bu kadar ..yazmaya kalksam bitmezz.....
Ara
YARGIÇ
Valla kardeşim aşkta heyecan gerçekten olmazsa olmaz.Açıkçası heyecan aşkın ana maddesi diyebilirim.Çünkü insanın aşık olması demek adrenalinin hat safhada olması demek.Buda zaten heyecanı doğuruyor.Mesela uzun süreli ilişkilerde bu heyecan sürekli olmayabilir.Bu durumda insanlar sanırlarki aşk bitti.Aslında bitmemiştir,ancak aşırı alışkanlıktan dolayı sadece kendisini biraz gizlemiştir ve belirli zamanlarda ortaya çıkar ve bu heyecan hep vardır.Eğer heyecan kesinlikle bitmişse ve aradan geçen çok çok fazla zamana rağmen en ufak birşey bile heyecan yaratmıyorsa bu o aşkın bittiğini işaret eder.Zaten heyecan öyle her istediğinde zart diye ortaya çıkacak birşeyde değil.Bazen insanlar aşık olduğu kişiyi kendisi heyecanlandırabilmeli buda çok önemli bir değer.Dediğim gibi kardeşim heyecan aşkın can yoldaşı ancak bitip bitmediğine üç beş günde karar verilmez.Heyecanın bitmesi o aşkın bittiğine dair önemli bir işarettir.Ama her dakikada insanların yüreği gümbüdü gümbüdü çalmaz kimse bu yüzden sevgilisini kırmasın yani.....
Ara
kayıp_gölgeler
walla 1,5 senedir aşığım ve hala onun yanına giderken onun yanındayken acaip heyecanlanıyorum
Ara
EYVALLAH
aşk budur yaaa onu bi saniye bilee gördüğünde heyecanlanmaktırr..onuniçinii düşün herşeyi manyax boyy ok.
Ara
CariSmaBoY
Herkese çok teşekkür ederimmm yorumlarından dolayı... Demekki ben yanlış anlamamışım... Ama Megolaman ın da dediği gibi bi anlık ilgisizlikte bunu söletmiş olabilir...

Nese herkese tşkler yine...
cadım_
heyecan..kımılerı vardır hoc heycanını kaybetmes askını yasarken (bence sanslılar) aozellıkle kızlar ısterlerkı hep ılk gunku heycan kalsın..
hıc heycan kaybetmemeıs dılegıyle..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:01 PM