:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Gün Daha Geçti...
ufuk_can
Bir gün daha geçti...Günler hızla ilerliyordu...Onun amaçları vardı....Okul zamanı geçmişti ama en azından bir açıköğretim veya bir dil öğrenebilirdi...Ama içindeki o dinmek bilmeyen fırtınalar, karamsarlıklar, bunalımlar ders çalışmasına engel oluyordu...Ne yapmalıydı...Düşündü düşündü....Olmuyor ...Ne yapacaktı...Nedenler niçinler...İçinden kol geziyordu....Ağladı sessizce ....Neden iradesine güc yetiremiyorum...Neden bunalımlardan kurtulamıyorum diyerek... Belki bir gün sessizce dinleyecekti o fırtınayı içinden söküp atacaktı....Kalabalıklar içinde yalnızdı üşüyordu...Artık yorulmuştu düşüncelerden.....Yinede halime şükür Allahım dedi ve kalktı yürüdü yürüdü yürüdü.....
Ara
ufuk_can
Yağmur yağıyordu yine aldırmadan yürüdü....Annesi aklına geldi annesinin mezarına gitti...Sırılsıklam olmuştu....Annesinin mezarına sarıldı ağladı ağladı...Hiç ayrılmak istemedi oradan....Çok özlemişti onu....Eski günler geldi aklına...Annesiyle geçirdiği zamanlar bir su gibi geçiyor du ömür....Ve kalktı yine yürümeye başladı...Nereye gittiğini kendiside bilmiyordu belki sevgiye belki umuda...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her geçen yıl daha fazla UFO MaSaL 0 337 01-21-2011, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: MaSaL
  Bir sırrı daha çözüldü MaSaL 0 362 01-21-2011, Saat: 12:01 AM
Son Yorum: MaSaL
  Daha Anlatacaklarım Var Desem Beni Karşılıksız Dinler Misin? Hasretiim 2 391 07-01-2010, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Mesajlaşırken Yeni Dilimiz Daha Oldu Hasretiim 0 309 06-11-2010, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Ona daha bir sıkı sarılın! acemhe 0 271 03-25-2010, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 09:21 PM