:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?K ?n H?KAYES? !
p£r!k!z!
Bir zamanlar, b?t?n duygular?n ?zerinde ya?ad??? bir ada varm??:
Mutluluk, ?z?nt?, Bilgi ve t?m di?erleri, A?k dahil.

Bir g?n, adan?n batmakta oldu?u, duygulara haber verilmi?. Bunun ?zerine hepsi aday? terk etmek i?in sandallar?n? haz?rlam??lar.A?k, adada en sona kalan duygu olmu? ??nk? m?mk?n olan en son ana kadar beklemek istemi?.Ada neredeyse batt??? zaman, A?k yard?m istemeye karar vermi?. Zenginlik, ?ok b?y?k bir teknenin i?inde, ge?mekteymi?.A?k, "Zenginlik, beni de yan?na al?r m?s?n?" diye sormu?.Zenginlik, "Hay?r, alamam.Teknemde ?ok fazla alt?n ve g?m?? var, senin i?in yer yok." demi?.A?k, ?ok g?zel bir yelkenlinin i?indeki Kibir'den yard?m istemi?. "Kibir, l?tfen bana yard?m et!", Kibir "Sana yard?m edemem, A?k. S?r?ls?klams?n ve yelkenlimi mahvedebilirsin." diye cevap vermi?. ?z?nt? yak?nlardaym?? ve A?k yard?m istemi?: "?z?nt?, seninle geleyim." ?z?nt? "Of, A?k, o kadar ?zg?n?m ki, yaln?z kalmaya ihtiyac?m var." Mutluluk da A?k'?n yan?ndan ge?mi?; ama o kadar mutluymu? ki A?k'?n ?a?r?s?n? duymam??. A?k, birden bir ses duymu?. "Gel A?k! Seni yan?ma alaca??m..."Bu A?k'tan daha ya?l?ca birisiymi?. A?k o kadar ?ansl? ve mutlu hissetmi? ki, onu yan?na alan?n kim oldu?unu ??renmeyi ak?l edememi?. Yeni bir kara par?as?na vard?klar?nda, A?k'a yard?m eden yoluna devam etmi?. Ona ne kadar bor?lu oldu?unu fark eden A?k, Bilgi'ye sormu?: "Bana yard?m eden kimdi?" Bilgi "O, Zaman'd?" diye cevap vermi?. "Zaman m?? Neden bana yard?m etti ki?" diye sormu? A?k. Bilgi g?l?msemi?:

"??nk? sadece Zaman A?k'?n ne kadar b?y?k oldu?unu anlayabilir"
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PaPaTYa NıN H!KaYeS! PaPaTYa_PReNSeS 3 534 04-07-2022, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Ger?ek B?r A?k H?kayes?......... >As!_M€L€q< 13 1,317 03-31-2022, Saat: 10:50 PM
  B?r Sevda H?kayes?......... >As!_M€L€q< 1 745 03-31-2022, Saat: 04:54 PM
  B?r A?k H?kayes Tam1_MaynaK 5 997 07-09-2006, Saat: 10:14 PM
Son Yorum: Tam1_MaynaK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:25 AM