:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?k... i?in... baharr...
p£r!k!z!
A?k i?in bahar.Tehlike her yerdedir...Vuruluverirsin hi? ummad???n birine.Ama ?yle ?arpar ki kalbin, duracak gibi aldat?r seni.Bahardan sonra yaz gelir...Hepimiz biliriz, sabun k?p??? gibidir yaz a?klar?.Bence ?yle basit de?il.Hen?z silinmedi hi?birinin yaras? benden.A?k gitti ama ac?s?n? b?rakt?, iz kald?.G?z a?klar? mevsimine d?n?nce d?nence, pencereye sinmi? insanlar gelir g?z?m?n ?n?ne.Ve yava? yava? g?r?n?rler etrafta.Kimi yaza girerken terk etti?i a?k?n?, kimi yaz a?k?n? d???n?r.Kimi ayr?l?k planlar ama hala y?re?i yanar.Kimi terk edilmi?li?i sindirmeye ?al???r.?ok azd?r taze a?k yakalayan. Sanki bir do?um ?ncesi ?l?m gibidir.Sonra k?? gelir.Kimi y?zs?zler yaz?n hi? aldatmam?? gibi eski sevgilisine d?ner;kimi sad?klar kavu?ur...Kimi yaln?zd?r, kimi yorgun...O yorgunlar i?in k?? uykusu ba?lar...Belki de taze baharlara, taze a?klara enerji depolarlar...A?k d?rt mevsimdir herkesin s?zl???nde.Ama nedense bana bu anlatt?klar?m? ?a?r??t?rmaz.Sa?malad?m belki de bir paragraf boyu.Yalan att?m.Asl?nda do?ru olsalar bile yalanlard? ??nk?, hissetmediklerimi yazd?m.Ezbere konu?tum.A?k , kelimesi i?imde gebe oldu?um bir kelimedir.Her duyu?umda do?um sanc?s? ?eker, do?uramam.Ama g?zlerimin ?n?ne o gelir.Sadece bir bak???na kar?n a?r?lar?, suyla yat??malar.Bir tebess?me ?m?r bulmak.?tiraf.Saatler s?ren telefon konu?malar?.?lk duygular, ?ocuksu g?zellikler.Ve sonra..... Nefessiz kalmacas?na a?lamalar.Izd?rap ???l?klar?...K??..K??..K??..... Azap....Ve sonunda do?an g?n....Hemen her mevsim a??k olmu?umdur birilerine....Hatta sonbaharda bile...Ama onca ufakl? b?y?kl? sevda i?inde, b?ylesine derinde var olan,b?yle yakt? m? iz b?rakan, bu kadar ?aresiz b?rakan,bu kadar arzu illetine hasta eden, bu kadar dizginsiz, sorgusuz,ba??na buyruk, ac?mas?z, bu kadar bug?ns?z sevda g?rmedim.Ve i?te hi? biri b?yle koyup, b?yle y?k?p gitmedi.Ondan ?nce hi? biri i?imden bir ?ey g?t?rmemi?ti.Ondan sonras? zaten g?t?remez ??nk?, g?t?r?lecek bir ?ey kalmad?..??te o insan, beni a?ka kar?? b?yle kelimesiz b?yle hayretli, b?yle ?aresiz, isteksiz b?rak?p gitti..?imdi ben nefretten bile aciz isem bana bir ?eyler bor?lu.??imden s?k?p ald??? bir ?eyleri.Bana beni bor?lu.Herkesi seven o sersem y?re?imi..Benden al?p ka?t??? o masum k?z? bor?lu.Bana bir d?n, birde yar?n bor?lu.Benim ne g?nah?m vard? da a?k i?in ?? kelime etmekten aciz kalacakt?m.Benim ne g?nah?m vard? da her mevsim ba?ka meyve yemek varken i?tahs?z kalacakt?m.Yoktu elbet g?nah?m..Onunda yoktu ya..?fkem susmama engel...Ama ikimizin de su?u yoktu...Su?lu yoktu..Benim mevsimim sonbaharsa, yaza, k??a, bahara d?nmez...Benim gibilerin nasibi pencere ?n?ne sinip, mazide ya?amak,kendinle kanl? b??akl? d?ellolar yapmak...Kendinle sava?mak , h?rpalamak...Yapt???n?n fark?na var?p ,bir de ?st?ne onun i?in cezaland?rmakt?r.

Ara
MasaL_perisi
Teşekürler
Yüreğine sağlık pericimmm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:09 PM