:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bizim Şarkımız Çalıyor Haberin yok
!!! By BiLiNMeZ !!!
Bizim sarkimiz caliyor haberin yok...bilmiyorsun bile bu sarkinin bizim oldugunu...cünkü o kadar kisaydiki hayatimdaki misafirliginsöylemeye firsat kalmadi...keske biraz daha kalsaydin...o zaman bu sarkiyi yanibsinda caldigimda seninde birseyler inerdi yüregine...
kizmiyorum sana kizamamda zaten...biraktigin bir ben degildimki ardinda...koca bosluklar biraktin yüreklerde sen...dolmazihtimalini bile yok ettin sen dolan bosluklaringiderken...aslinda bunlar degil yazmak istedikleirm....seni özlüyorum be sevgili...her gün siziyorsun gözlerimden...sitem edemiyorum gidisine...cünkü bu bir ic cekisin ardindan gelen hüzün ayrilik degil...bubu söylemesi zor ama bu sensizlik tanrinin beni siniyisi....bu kadar sevmemeliydim seni...herkes sevdikleriyle sinanirmis....senle sinanmamaliydim...sen bir benden gitseydin zamanla acim dinerdi ya sevgili sen herkesten gittin...gittiign yer icin bilinmezler ülkesi diyorlarbekleme yeri diyorlar....ne akan ne duran...sen nereye gittin sevgili...bedenin simdi rengini bile bilmedigim topraklar altinda...ama ben ruhunu sevmistim zaten....simdi ruhun ruhun nerde sevgili...seni göremeyecegimi düsündügümde bir dahaaglamadim sevgili...ama seni bir daha görme ihtimalimi yitirdigimi ögrendigimdesenin artik olmadigini olmayacagini..olamayacagini ögrendigimde bende öldüm sevgili...kime baksamnereye baksam senin sülietin...kimle konussam suratinda senin resmin....ne zaman kokunu duysam bir basasinda cöküp kaliyorum...artik seni anlatmak istemiyorum kimseye....icin icimde kalsin istiyorum...bir baskasina dokunmak istemiyorum sevgili...seni cok özlüyorum...
saKin beni merak etme...senden kalanlarla doluyum...hersey var ama bi sen yoksun...olsun..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haberin Yok ölüyorum eRCi 18 676 04-08-2022, Saat: 12:51 PM
Son Yorum: wildfang
  K?rler ?ehrinde Ayna Satmaya Benzer Bizim A?k?m?z. ROSE 4 507 04-01-2022, Saat: 02:35 PM
  Haberin Olsun.. ROSE 1 508 03-31-2022, Saat: 05:08 PM
  Aşk bizim kaderimiz... history 0 371 11-25-2011, Saat: 12:04 PM
Son Yorum: history
  Adımız ne bizim… Hasretiim 1 410 06-09-2011, Saat: 01:57 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:01 PM