:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her B?ten ?ey G?b?.........
>As!_M€L€q<
HER B?TEN ?EY G?B?

Her biten ?ey gibi
Bu da bitecekti,
Bitecekti de bunca kolay olmayacak gibiydi
Efkarlar bunca ?abuk da??lmaz diyeydi
Ard?ndan yast?klara m?hlad???m g?zya?lar?m
Umutsuzluk ??reklenmi?ti i?ime ya
Oradan hi? ??kmayacakm?? gibiydi
Ruhum bir anda param par?a oluvermi?ti
Yalanc?ktan g?l??lerin yan?k izi
D?nya durduk?a, orda kalacakm?? gibiydi.

Pe?inden de?il da?lara; cehenneme gelesiydim
?lk g?nlerdi…
y?re?imdi ?iirlerimi yazan sanki
Sana yazmak istediklerimle doluydu i?i….
Ge?ti ?imdi…
Hala ?zel, hala ?nemli…
Ho? bir seda gibi,
Hat?r?mda kalacak
o

?K? HAFTA....

[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5].....SULTAN MERT....(20.35)....(17.10.2006)

[/SIZE]
gngr
güzel olmuş,
ama bunu niye yazdın?
Ara
>As!_M€L€q<
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?zel olmu?,
ama bunu niye yazd?n?
B??LMM?YORUMM AB?? B?LM?YORUM KAFAM O KADAR KARI?IK K?? H??? B?LMED???MM B? DUYGUUU CANIMI ACITIYORR SANKK?? HER?EYY B?T M??? G?B?? BU KEL?MELER D?K?LD??? A?ZIMDAN OKE
BU ARDA BE?ENMENE SEV?ND?MMM AB?Confusedmiley19: Confusedmiley19: Confusedmiley19:
p£r!k!z!
hayrola yoksa ayrıldınız mı yaaa .. ?
Ara
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayrola yoksa ayr?ld?n?z m? yaaa .. ?
H?? B?SE B?LM?YORUMMMMMMMMMMMMMMMMM OFFFFFFFFF NE B?L?MM YAAAAAAAAAAA K?T?YD?MM BUNU YASDIMM ??TEE
p£r!k!z!
gngr Adlı Kullanıcıdan Alıntı:g?zel olmu?,
ama bunu niye yazd?n?

bunun niye yazd?n? olmaz..insan ?iirleri yazarken belli bir kas?t i?inde yazmaz. sadece i?inde varoldugu duygular? d??ar? yans?t?? ?eklidir bu.
?iirler ya?anm??l?klardan yada ya?amad???n ama o duyguyu anlayabildigin ?ekliyle olu?ur..
ac?
a?k
mutluluk
g?zya??
sevin?
h?z?n
?sd?rap
ne?e
k?sacas? HER?EY ..
Ara
p£r!k!z!
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H?? B?SE B?LM?YORUMMMMMMMMMMMMMMMMM OFFFFFFFFF NE B?L?MM YAAAAAAAAAAA K?T?YD?MM BUNU YASDIMM ??TEE
tmm bi?i sormuyorum sultan ... k?smana gerek yok can?n s??kk?n anla??l?o ..yard?mc? olmak istemi?tim
Ara
F@!L!_M€?HUL
gerçektende şirleri çok beyeniyorum..ben senin gizli bi hayranınım..mehmet akif ersoy bile bu kadar güzel yazamadan öldü gitti..ama sen mükemmelsin..benim hiç annem olmadı..size anne debilirmiyim.
Ara
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm bi?i sormuyorum sultan ... k?smana gerek yok can?n s??kk?n anla??l?o ..yard?mc? olmak istemi?tim
CANIM BEN KISMADIMM K?? N?EE YASDIMI B?LMED?M?? S?LED?MM YANN?? BA?IRDIMM KISDIMI FELAN SANMA ?LE SANILDISADA KUSURA BAKMA YARDIMM TAB?? ETMENE ?OOKK SEV?N?R?MM OKE
>As!_M€L€q<
F@!L!_M€?HUL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ger?ektende ?irleri ?ok beyeniyorum..ben senin gizli bi hayran?n?m..mehmet akif ersoy bile bu kadar g?zel yazamadan ?ld? gitti..ama sen m?kemmelsin..benim hi? annem olmad?..size anne debilirmiyim.
EMRAHHH TERL??? KAFANA Y?CENN HAA KANK?MM FELANN DEMEM D?VER?? HAAAAAAAAAAAA AAA ANNE MANNE DEME BANA:mad: :mad: :mad:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:31 AM