:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bug?n anlad?m ki . . .
riukeen
Bug?n atolyede hocalar 1 saat izin verdi pcleri act?k msn falan a?mak serbest dedi benim a??lamad???m k?z astroloji sitesine girip kendisinin burcu kova i?te sevdiginin burcunu yaz?yo b?le oda bi?iler t?retiyo anlad?mki sevdi?i var o anda bitti her?ey benim i?in sonra arkada??ma s?ledim b?le b?le diye oda hemen gitti k?za ??kt???n varm? dedi yok demezmi arkada??m aslan y?reklidir s?lemedi beni yok 9 uncu s?n?ftan biri seni seviyomusta dedi kim dedi ?le s?lemedi falan ?imdi ??kt??? olmad??? halde o yere ba?ka burc yazmas? neyi imah eder bana bi anlat?rm?s?n?z ? ama benim ondan ho?land???m? o bilmiyor bu saatten sonrada s?lemem do?ru de?il gibi oluyor bana sizde bi fikir ?retseniz benim icin Confusedmiley18:
Ara
YARGIÇ
bu saatten sonra söylemem doğru değil diye birşey var mı git al karşına konuş biraz titrersin falan zor olur ama sen bırakma sonra söylemedim diye pişman olursun en iyisi baştan söyle....
Ara
CariSmaBoY
Yılmaza katılıyorum...
Hiç birşey için geç değildir... Ne biliyorsun orda senin burcuna bakmadığını,
Karşına alıp konuşman en iyisi...
riukeen
ben gidip kosam?yorum iste neden diye sormay?n kosam?yorum Confusedmiley19:
Ara
YARGIÇ
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben gidip kosam?yorum iste neden diye sormay?n kosam?yorum Confusedmiley19:

bence ger?ekten istemedi?in i?indir.E?er ger?ekten istersen onunla olmana hi?bir?ey engel olamayacakt?r...
Ara
tatlı_cadı
bnce de yani hemen endişelenme seviyorsan durma söle ama ndn söleyemiyorsun anlamadım? korkama cesaletli ol,, hayır dersede takma unutmaya çalış ama böyle kalma belki oda seni seviyordur,,böyle yaparak kendini daha çok üsersin bnce qit konuş Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:45 AM