:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pop Müzigin Kral'i Michael Jackson Öldürüldü mü?
Hasretiim
[b][SIZE=3][b][b]ABD'nin Los Angeles kentinde, 25 Haziranda aniden fenalaşarak 51 yaşında hayatını kaybeden pop kralı Michael Jackson'ın ablası La Toya Jackson da Michael Jackson'ın öldürüldüğünü düşünüyor.[/b]
Michael Jackson'ın babası Joe Jackson, 2 gün önce Amerikan ABC televizyon kanalına verdiği mülakatta, oğlunun bilinmeyen bir nedenle hayata veda ettiğini belirterek, "Oğlum cinayete kurban gitti" ifadesini kullanmıştı.

La Toya Jackson (53), İngiliz gazeteleri Mail on Sunday ve News of the World'e yaptığı açıklamada, Michael Jackson'ın "kazanç elde etmek isteyen bir grup asalak tarafından öldürüldüğünü" ileri sürdü.

Pop yıldızının ölümüyle ilgili tüm ayrıntıları bilmek için özel otopsi talebinde bulunduğunu belirten La Toya Jackson, "Otopsinin sonuçlarının nasıl çıkacağı konusunda net bir fikrim var; Michael'ın öldürüldüğünü düşünüyorum. Bunu başından beri hissediyordum" ifadesini kullandı.

La Toya Jackson, "Bu tek bir kişinin işi değil. Bazı kişilerin komplosu. Çevresinde kötü insanlar vardı. Michael, çok sakin, sorun çıkarmayan, sevgi dolu bir insandı. Çevresindekiler bundan faydalandı. Bir aydan kısa bir süre önce kendi kendime (Michael Londra'daki konserden önce ölecek) dedim. Çünkü çıkarlarını samimiyetle savunmayan insanlarla çevriliydi" dedi.
[/b][/b][/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaşlı kadın evinde 25 yerinden bıçaklanarak öldürüldü Hasretiim 0 426 10-02-2010, Saat: 11:12 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kral Gerçekten Çıplak MaSaL 0 347 09-22-2010, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: MaSaL
  Michael Jackson'ın cenaze töreni _AL0n3_ 1 370 07-05-2009, Saat: 08:22 PM
  Michael Jackson Maskesiz Yakalandi Hasretiim 2 419 05-24-2009, Saat: 01:48 PM
  Micheal Jackson ölüm döşeğinde.. PesmisT GirL 0 402 12-22-2008, Saat: 01:49 PM
Son Yorum: PesmisT GirL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:55 PM