:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.07.09
Hasretiim
Sevgili Kovalar yeni bir haftaya daha adım atmak üzereyiz. Güne, Güneş ve Merkür gezegenlerinin kavuşum etkisi altında başlamaktasınız. Bu oluşum, öncelikle iş verimliliğiniz ve motivasyonunuzla ilgili konularda odaklanmanız anlamına gelmektedir. Gerek kimlik özellikleriniz, gerekse iletişimsel konularda özsaygınızı korumanız, hedefinize kitlenmeniz, başarı için sorumluluklarınızın farkında olmanız son derece önemlidir. Mantığınızın sesinin, duygularınız tarafından bastırılmaması gereken bugün, ne olursa olsun, kendinize güven duymalı, başarılı olmak için her türlü sorumluluğu üstlenmeye hazır olmalısınız. sizler objektif düşünebilin kişilersiniz. İşte bu özelliğiniz, sizi başkalarının boyunduruğu altında kalmaktan koruyabilecek en önemli gücünüzdür. Ayrıca bu güç, yaratıcı özelliklerinizin ortaya çıkmasını, yeni başlangıçlarda bulunmanızı da sağlayıcıdır. Benim sizlere önerim, hangi alanda olursa olsun, ikincil bir rol üstlenmeyiniz. Yani kendi değerinizin ve yeteneklerinizin farkında olunuz. Girişimde bulunmaktan, kendinizi ifade etmekten, ben başarırım demekten çekinmeyiniz.

Saat 11:04-17:41 arasında Ay gezegeni Balık burcunun son derecelerinde boşlukta olacağından parasal konularda dikkatli olunuz. Hayati kararlar almayınız. Harcamalarınızı kontrol altında tutunuz, sabırsız davranmayınız. Saat 17:41 sonrası Koç burcundaki süreci başlayacak Ay gezegeni, yakın çevrenizle bir araya gelmenizi, temponuzun hızlanmasını sağlayıcıdır.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 04:55 AM