:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.07.09
Hasretiim
Sevgili İkizler yeni hafta, dünyamızın ısı ve ışık kaynağı Güneş ile iletişim ve haberleşmenin temsilcisi Merkür gezegenleri arasındaki kavuşum etkisi altında başlamakta. Hatırlarsanız dünkü yorumlarda da Merkür Satürn görümünden söz etmiştim. Evet bugünkü enerjinin sizler açısından en önemli yansıması, maddi konularda güven içinde yaşama isteğinizi yoğunlaştırıcı oluşudur. Parasal konularla haşır neşir olmak, bir şekilde para kazanmak, finansal mevzularda hassasiyet göstermek, sevdiklerinizi, ailenizi güç sahibi olarak korumak ve kollamak başlıca dürtüleriniz arasında yer alır. Yaşınız kaç olursa olsun bu enerji altında, cebinizdeki paranın miktarı son derece önemlidir. Ayak üstü birileriyle konuşurken veya iletişimde bulunurken, lafın gelip odaklanacağı yer maddi konulardır. Sıkıntılardan söz edilebilir, nerelerden para kazanılacağı üzerinde uzun uzun düşünülür. Herhangi bir adım atmadan önce defalarca gözden geçirmelerde bulunulur. Güvenli alanlar tercih edilir. Yani alışkanlıklarınızı aynen sürdürmek için, hayata katılmak için cebinizdeki her kuruşun önemi vardır. Böyle bir enerji bana göre sizler için gayet faydalıdır. Durup düşünmenizi ve parasal konularda gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlar.

Saat 11:04-17:41 arasında Ay gezegeni Balık burcunun son derecelerinde boşluğa gireceğinden bu saatler arasında büyükleriniz, eşiniz, patronunuz veya çevrenizdeki kişilerin beklentileriyle karşılaşabilirsiniz. Sanki herkes el birliği etmişçesine kendini düşünmektedir. Tabi ki bu durumda en yakınınızda bulunan kişilerle çatışmanız, farklı fikir ve istekleriyle nedeniyle kutuplaşmanız mümkündür. İşte bütün bu konularda ne kadar sakin olabilirseniz o denli huzur bulmanız kolay olur. Saat 17:41 sonrası Ay gezegeni Koç burcunda ilerlemeye başladığında bu sıkıntıların tümü sosyal ilişkilerin canlanmasıyla son bulabilir. Yani ağır hava dağılmaya başlar.
Ara
nazarboncuqu
uyanlara Tongue Tongue
Ara
Hasretiim
Evet Smile Uyan var Uymayan var
Okumasi Zevkli Oluyor Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 01:15 PM