:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vakit Tamam ...Onca Sevmeden Sonra Kilit Vaktidir Yüreğimde ...
acemhe
ağlayarak terkettiğim bir memleketin
en güzel mevsimiydi gözlerin.
hüzün estiren yağmurlar gibi
savrulurdum sokaklarında.
ve hala yüzüme en yakışan
gülümsemesin...

Tanrı`nın yüreğime bağışladığıvirgul.gifen bana ait duyguları keşfettim seninle. Asla tamamlanamayacak bir sevdanınvirgul.gifhep eksik kalan yanıydın ve ben seni olmayışın kadar çok sevdim. Zaman terkederdi düşüncelerimi sana baktığım anlarda. Susardım. Sesin ömrüme nefes olurduvirgul.gifyalvarırdımvirgul.gif susma. Yüzünü seyredalıpvirgul.gifsen olmayı hayal ederken rastlardım kendime. Hiç olmadığım kadar ben olurdum bilmeden. Hep hüzünlüydü yüzünün bir yarısıvirgul.gif diğer yarısında ki çocuğu şımartmaktan korkar gibi. Oysa öyle rengarenk gülümserdin kivirgul.gif bahar gibivirgul.gifyaz gibivirgul.gif aşk gibi...

Ben akşam güneşinin hüznüne aldanmışvirgul.gifdiyar diyar terkederken kendimivirgul.gif sessizce yanıma oturup gülümseyişin gelir aklıma.İştevirgul.gif yüreğime senden başka hiçbir şeyin yetmeyeceğini anladığım o anın adıdır aşk.
Seninle sevdiğim şehirler vardı ve güneş sana doğardı o sevda tüten şehirlerde. Yanımdaydınvirgul.gif nereye gitsemvirgul.gifyüzümdeydi gölgenvirgul.gifrüyalarımda doğupvirgul.gifgünüme sızan mor bir ışıktı sanki varlığın. Her an benimlevirgul.gifher an içimde hissettiğim o ılık gerçekliğini biriktirdim hep yüreğimdevirgul.gif bir gün elbet gideceksin diye.
Seni sevmek yeniden tanımaktı kendimi. Kaçışlarımlavirgul.gifyanılgılarımla ve hatta yaralarımla yüzleşmekti. Sana gelemeyişimvirgul.gifçözülemeyişim hep bundandı. Korkularımı onlardan korkarak katladığımıvirgul.gifve kimsesizliğimi susarak büyüttüğümü gördüm seninle.Ama ne suskunluğumvirgul.gif ne korkularımvirgul.gif ne de yaralarım mani olabildi seni sevmeme.Rağmenlere rağmen sevebilmiştim seni ve aslolan da buydu belki.
İç hesaplaşmalarım derinleştikçe aşk çekilip bir kenara beni beklerdi sankivirgul.gifgözlerinde en mahsun bakışı ve yüzünde bitmek istemiyor olmanın telaşıyla. Bir nefeste sıyrılıp o karanlık dünyadanvirgul.gifaşka koşardım son gücümle. Çünkü bilirdimvirgul.gif yüklemi sevmek olan her cümlenin öznesinde seni bulacağımı.

Bunca zaman sonra ölüm vaktidirvirgul.gifyüreğimde ki umut yoksulu yangının.Siyah gölgeler ömrüme yerleşmiş ve takatsiz heveslerimi bile özlerken gözyaşımvirgul.gifyalancı dünyanın son perdesinedir bu bekleyiş.
Onca sevmeden sonravirgul.gifkilit vaktidir yüreğimde ki sen kokan odaların. Aşk anlatan kelimeler eskimiş ve son kavak yeli de terketmişken sensiz başımıvirgul.gif uzak kentlerin tılsımına gönüllü aldanışımdır bu gidiş.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 317 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  S€ni YaÄžmuRdan Sonra S€v€c€Äžim.... €BeRimSin 3 324 04-10-2022, Saat: 02:17 AM
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 294 04-09-2022, Saat: 08:47 PM
  sonra sen geld?n cadım_ 6 437 04-07-2022, Saat: 01:17 AM
  Y?llar sonra bir g?n?n?z b?yle olsun ister miydiniz? PaPaTYa_PReNSeS 3 272 04-06-2022, Saat: 01:27 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:20 PM