:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bennnnnnnnn..!!
kı@ymı@k=)
destekçilerim sevgiler saygılarr Big Grin sizleri seviyorumm Big Grin hepbirlikte inanıyorumkiii herşeyin üstesinden gelebiliriz Big GrinBig Grin iyiki varsınııız Big Grin
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:destekçilerim sevgiler saygılarr Big Grin sizleri seviyorumm Big Grin hepbirlikte inanıyorumkiii herşeyin üstesinden gelebiliriz Big GrinBig Grin iyiki varsınııız Big Grin

görür görmez anladım normal bi fotoğraf olmadığını yorumlara güldüm geçtim amaaaaaa böyle mantıksızca bir ısrara daha fazla suskun kalamazdım Tongue herlade üstesinden geliriz kıymıkım Big Grin biz de seni seviyoruz mucx Big Grin
sağ kolum benim Big Grin
Ara
'Belinay'
Destekçi değilim sadece gördüğümü söyledim kıymıkçığım.. Smile

Ara
kı@ymı@k=)
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:görür görmez anladım normal bi fotoğraf olmadığını yorumlara güldüm geçtim amaaaaaa böyle mantıksızca bir ısrara daha fazla suskun kalamazdım Tongue herlade üstesinden geliriz kıymıkım Big Grin biz de seni seviyoruz mucx Big Grin
sağ kolum benim Big Grin

Big GrinBig Grin herşeyi hallediyon zaten ablam ya Big Grin mcxx kocamann Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
esir.yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Destekçi değilim sadece gördüğümü söyledim kıymıkçığım.. Smile

sorun yook herkes aynı değilBig Grin
Ara
sıla
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin herşeyi hallediyon zaten ablam ya Big Grin mcxx kocamann Big Grin

sana da mucx canım benim
ne zaman istersen Smile sen iste ben hallediyim Big GrinBig Grin
Ara
seni seviyorum
defolun gıtdın ya basımda Sad
Ara
kı@ymı@k=)
sen git be asıl.. kendinden utanan sahte karakterli insanların burda ne işi varsa..
Ara
fElAkEt
bu formda yalancıların yeri olsaydı

forumun adını YALAN DÜNYASI koyarlardı şekerim hadi yoluna bkym ikilee Smile
Ara
Carizmatic
yağlı boya çizimi tarzı bişey olmuş photoshop kullandın mı kullanmadınsa en az 20 mp kamera lazım Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 08:22 AM