:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Nickleri
seni seviyorum
ßaNa HeR zAmAn Ümİt VeRiP,kEnDiNe BaÄžlAdIn,bAğLaDıÄžıN gİbİdE hEp YaRı YoLdA bIrAkTıNn!! frown.gif (asi_yaqmur)

Hayat güzel.. Sensizlik olmasa..

SéssizLiqiMiN aRdıNda yaTaN $iZ0fRéNik MmuTluLuquMa kapıLıp qiDéRkéN aqiR ßaSaN kaRamsarLıqıMıN içiNdé ß0quLuy0rum... (y@n]ız pr€ns€s)

"seni seviyorum" demştin herşeiy boşfermiştim 3 gün önce terketmiştin şimdi neden geri döndün !!!? (y@n]ız pr€ns€s)

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsaN öLe oLsUn ßir Dudak ver Üstü Kalsın.(asi-!!!-cadı)

g1d3n s3nd1n ö73n b3n (y@n]ız pr€ns€s)

qözya$Larım üzmedi Seni .. mutLuLuqumda qüLümSemediqin qißi (y@n]ız pr€ns€s)

AşK UğRuNa ÖlÜnEcEk KaDaR "GERÇEKKEN"..SeN bU aŞkA lAyIk OlmAyAcAk KaDaR "YALANSIN"...

Ben yiNe bunaLımDa.. seN görDüğüm en güzeL Rüya!

güLeRdİm öNcEdEn oLsA gÜlÜp GeÇeRdİm bu aYrıLığA şİmDi GüLeMiYoRuM BiTsEdE Bu AşK SENİ SEVİYORUM!!! (y@n]ız pr€ns€s)

Seni çok seviorum seni kaybetmiş olsam bile bigün dönceğini umuorum.. (y@n]ız pr€ns€s)

ŞimdiLik susuyoRum.. Son sözümü söyLemedim, bekLiyorum..

Ben içinde boğuLuyorsam, denizin nereye aktığının ne önemi var ?

Beni yakalamak mı istiyorsuN? k0$ 0 zaMan!

Bn NeyLeym Faydası Yoq Birşeyn, ParamParça Bi HaLdeim Tutmaz oLdu eLLerim..!! (FisNeLy_BeBe_q)

Bütün Aşqın Sewqin Bumuydu,YaşananLar Oyun Kurqumuydu, Benm Aşqım Sudanda duruydu Bni AnLamadn Yarr..!! (FisNeLyy BeBe_q)

Awucumda qüL Diye SaqLadm DikenLerini,SeN Ne Yaptın Wicdanszz Yıqtın HayaLLerimi..!! (FisNeLyy BeBe_q)

Aşk bir tiyatro dediler herkese bir rol verdiler, en zoru bana nasip olanmış önce sev sonra unut dediler, bense rolümü oynayamadım seni sevdim ama unutamadım işteeee..

piCliK parayLa oLsa, biz yiNe yaparDık! (MaMiMaNiAc)

● İsтєdiκLєяiм Чαиıмdα ● İsтємєdiκLєяiм ЧoLuиdα.! ●

Aldığın iLk aşk soLuğu = MantıkLı son soLuk!

Ben Olmayınca hemen bulmussun birini yol ayrımında unuttun yeminlerimizi..sen tükettin hem kendini hemde benii...Kime Gidersen Git Beni unut artık birqün aşklar biter hatıralar kalır kimi seversen sev hep hatırlatır...m03.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn nickleri tugba 10 1,653 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn nickLeri «|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28 27 3,838 10-19-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: heartless
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,367 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Nefret Nickleri - Msn Nefret Yazıları CaNaT 2 1,080 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: Aşk_Bu
  Kurtlar vadisi Nickleri CaNaT 0 783 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 01:43 AM