:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etii puff delisi olarak art?k aran?zday?mm:))
mahkum
DİKKAT ET PUFLARINI ÇALAR BU:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
-ece-
ke?ke uzak olmasayd?k o zaman g?r?rd?n yava?m? yoksa h?zl?m?...bende ?ikolata sewerim cips kola falan yani hadi arkada?lar herkes yazs?n sewdikleri yiicekleri:yikildim:
[INDENT]
eti puf delisi:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yawa?? d?vs?n yaaBig GrinBig Grinkorkmaa mhkum ben war?m yan?ndaaBig Grin....
damam can?m eti puflar?m? yiyorum ben sen merak etmee ok??

[/INDENT]
Ara
mahkum
ETİ PUF, ÇİKOLATALI GOFRET, PATLAMIŞ MISIR. PATLAMAYA ÇALIŞMIŞ AMA BAŞARAMAMIŞ MISIR:yikildim::yikildim:SEN NİYE BU KADAR KAVGACISIN BAKİM?:yikildim:
Ara
-ece-
[INDENT]
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ET? PUF, ??KOLATALI GOFRET, PATLAMI? MISIR. PATLAMAYA ?ALI?MI? AMA BA?ARAMAMI? MISIR:yikildim::yikildim:SEN N?YE BU KADAR KAVGACISIN BAK?M?:yikildim:
ya ben kavgac? falan diilim ger?ekten ben sadece b??le komik bi isim g?r?nce ?ok g?ld?m komik geldi ve fikrimi s??ledim ama o sanane diyerek olay? bu noktaya getirdi neyse ya bu arada ger?ekten ?ok esprit?elsin:yikildim:
[/INDENT]
Ara
eti puf delisi:)
ya bakk herkes tepkii werio komikk biliorum benim hoşumadaa gidioo yaneBig GrinBig Grin
amaa sne dalgaa geçercercesinee werdin bu tepkiyi benim sinirlendiğim noktaa bu...ok?Smile
Ara
-ece- Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ke?ke uzak olmasayd?k o zaman g?r?rd?n yava?m? yoksa h?zl?m?...bende ?ikolata sewerim cips kola falan yani hadi arkada?lar herkes yazs?n sewdikleri yiicekleri:yikildim: [INDENT]

[/INDENT]
ke?kee amaa uza??zz can?mmSad ama ?unu diiym ben b?yle eften b?ften sebeplerden kafgaa etmem.
Confusedmiley2:
Ara
-ece-
valla bende etmem ama biri beni eften püften sebepten terslerse bende bu eften püften sebeple kavga etmek zorunda kalırım bilmem anlatabildimmi
Ara
walaa bu kdar korktumaa benii ecee yaaBig GrinBig Grin lütfenn yaaawBig GrinBig Grin
Ara
ben ??kmak zorunday?mm wallaa art?k yaro?n kavgayaa dewamm ederisssConfusedmiley31:
Ara
ѕqρα кJмя
ya gömüldünüs bu konuyaa aaa öbür konularada bişe yasın olmuo ama böle Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  slm arkiler bende geldim aran?zda yer warm? :D ?L?M Mele?i 28 1,499 04-06-2022, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: wildfang
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 645 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
Son Yorum: wildfang
  AiLenisin DeLisi SizofreN SizofreN 18 1,175 04-17-2007, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  :)silemma geldi aran?za hallelujah 29 1,108 11-21-2006, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: NuRii
  aran?zda rocker var m??? hallelujah 11 759 11-05-2006, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: dedekelle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-22-2024, 03:52 PM