:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etii puff delisi olarak art?k aran?zday?mm:))
mahkum
ECE BAŞLANGIÇ İÇİN BİRAZ KÖTÜ SEÇİM YAPMADIN MI TABİ KENDİ SEÇİMİN BEN KARIŞMAM:yikildim::yikildim::yikildim:FİKİRLERİNİ SÖYLEMEKTE ÖZGÜRSÜN AMA O DA SANANE DİYEREK FİKRİNİ SÖLEDİ BELKİM:yikildim::yikildim: ONUN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KISITLIYOSUN:yikildim::yikildim: GELİN YAPMAN BARIŞIN:yikildim::yikildim:
Ara
eti puf delisi:)
yokk ben almayım mahkumm saolBig GrinBig Grin
Ara
-ece-
[INDENT]
eti puf delisi:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay korktumm wallaa:yikildim: beninmm ad?m senii ilgilendirmioo sonu?ta d???ncelerini kendinee saklaaa can?m....akk?ll?? olmazsamm nap?cann Confusedmiley36:
tabi can?m sende hakl?s?n yani d???ncelerim olumsuz oldu?u i?in kendime saklamam gerekiyo dimi?sen puf unu ye g?zelim hadi afiyet olsun
[/INDENT]
Ara
-ece-
[INDENT]
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ECE BA?LANGI? ???N B?RAZ K?T? SE??M YAPMADIN MI TAB? KEND? SE??M?N BEN KARI?MAM:yikildim::yikildim::yikildim:F?K?RLER?N? S?YLEMEKTE ?ZG?RS?N AMA O DA SANANE D?YEREK F?KR?N? S?LED? BELK?M:yikildim::yikildim: ONUN ?ZG?RL???N? KISITLIYOSUN:yikildim::yikildim: GEL?N YAPMAN BARI?IN:yikildim::yikildim:
"sanane" diyerek fikrinimi s?ylemi? oluyo yoksa terslemi?mi oluyo sence?ben onun ?zg?rl???n? k?s?tlam?yorum sadece komik bulduumu s?ledim ama o sanane diyerek benim fikirlerimi s?yleme ?zg?rl???m? k?s?tl?yo neyse ya sonu?ta g?ld?rd? beni allahta onu g?ld?rs?n:yikildim:
[/INDENT]
Ara
mahkum
BU ECE KESİN BİRİNİ DÖFCEK ŞİMDİ BEN KAÇAYIM BARİ:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
eti puf delisi:)
yawaşş dövsün yaaBig GrinBig Grinkorkmaa mhkum ben warım yanındaaBig Grin....
damam canım eti puflarımı yiyorum ben sen merak etmee ok??
Ara
mahkum
-ece- Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]"sanane" diyerek fikrinimi s?ylemi? oluyo yoksa terslemi?mi oluyo sence?ben onun ?zg?rl???n? k?s?tlam?yorum sadece komik bulduumu s?ledim ama o sanane diyerek benim fikirlerimi s?yleme ?zg?rl???m? k?s?tl?yo neyse ya sonu?ta g?ld?rd? beni allahta onu g?ld?rs?n:yikildim:

[/INDENT]
ESK?DEN ?OK C?DD? KONU?URDUM KRAL??E :yikildim::yikildim:F?KR?N? S?YLEYEREK SEN? TERSLEM?? OLUYOR SANANE D?YEREK. D???NCEN?N OLUMLU VEYA OLUMSUZU YOKTUR BENCES? VARDIR. SANANE D?YEREK SEN?N S?YLED???N? OLUMSUZ BULDU?UNU VE BUNU ?STEMED???N? S?YL?YO F?KR?N? BU KISITLAMAZ DEM?:yikildim::yikildim: BAK YA BANA AVUKATLIK YAPTIRIYO SANK? PARA ALIYOZ:yikildim::yikildim:ALLAH HEP?M?Z? G?LD?RS?N K?ME KIZGINSIN BU KADAR:yikildim::yikildim:
Ara
-ece-
bööle uzaktan dövemem korkma ama canım acaip derecede ETİ PUF yemek istioBig Grin
Ara
mahkum
eti puf delisi:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yawa?? d?vs?n yaaBig GrinBig Grinkorkmaa mhkum ben war?m yan?ndaaBig Grin....
damam can?m eti puflar?m? yiyorum ben sen merak etmee ok??
ET? PUF DEL?S?NDEN BEKLENEN VE ONA YAKI?AN CEVAP :yikildim::yikildim: ??MD? ET? PUF DEL?S? ?NDE :yikildim::yikildim: ARA KIZI?TIRIYOM ??MD?:yikildim::yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
kawganızı sewdm kızlar Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  slm arkiler bende geldim aran?zda yer warm? :D ?L?M Mele?i 28 1,495 04-06-2022, Saat: 11:40 PM
Son Yorum: wildfang
  Benide aran?za al?rm?s?n?z? kayya 10 636 04-04-2022, Saat: 10:09 AM
Son Yorum: wildfang
  AiLenisin DeLisi SizofreN SizofreN 18 1,169 04-17-2007, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  :)silemma geldi aran?za hallelujah 29 1,091 11-21-2006, Saat: 11:52 AM
Son Yorum: NuRii
  aran?zda rocker var m??? hallelujah 11 746 11-05-2006, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: dedekelle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:55 PM