:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mahkum da kim oluyormu?
mahkum
:yikildim: :yikildim: ?evreyee verdi?imiz rahas?zl?ktan ?t?r?ynen affedin deriz.:yikildim: :yikildim: ranzalar da pek eskiymi?. neyse benden ?nce kim yat?yodu ki burda. g?md??z demi eleman?. Confusedmiley19:

neysen madem mecburuz. mecburen mecburan mecburiyetten :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: ?evreyee verdi?imiz rahas?zl?ktan ?t?r?ynen affedin deriz.:yikildim: :yikildim: ranzalar da pek eskiymi?. neyse benden ?nce kim yat?yodu ki burda. g?md??z demi eleman?. Confusedmiley19:

neysen madem mecburuz. mecburen mecburan mecburiyetten :yikildim: :yikildim: :yikildim:

?evre seni affetmeyecek:yikildim:biz kimseyi g?mm?yoruz birader:yikildim:?yle as?yoruz ibret i?in kal?yor:yikildim:
senden ?nce yatan intihar etti:yikildim::yikildim:bizde g?mmedik hep g?ze bats?n diye avluda sallan?yo:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
gireen pis'e ?ye oluruk art?k ne edek :yikildim: :yikildim: Big Grin burada tuz satmak var. avludaki le?ler kokar ?imd? hemen duz i?ine giriom ben.Confusedmiley11: Confusedmiley11: intihar etmi? adam? bile g?mm?yonuzz vay be ne vicadn varm?? yaw.Confusedmiley20: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
bizde seni bekliyorduk zaten:yikildim: :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
gelde tuz g?revini sana verelim diye :yikildim::yikildim::yikildim:
baya ge? kald?n :yikildim:neden bu kadar ge? kald?n vicdans?z:yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
geldik yaw gir?imci ruh i?te nas? i?buldum ama ?ok h?zl?y?m yaw. mahkum yeni i?inde tuz t?ccar?. sizin i?in en k?t? ?r?nleri ucuza alcam size de en pahal?ya ssartcam i?te n? ha ha ha:yikildim: :yikildim: :yikildim: Big Grin
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geldik yaw gir?imci ruh i?te nas? i?buldum ama ?ok h?zl?y?m yaw. mahkum yeni i?inde tuz t?ccar?. sizin i?in en k?t? ?r?nleri ucuza alcam size de en pahal?ya ssartcam i?te n? ha ha ha:yikildim: :yikildim: :yikildim: Big Grin

ehi ehi ehi ne t?ccar? karde?im sen i??isin :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
sadece ?al??acan kar?n toklu?una :yikildim::yikildim::yikildim:
anlamad?n galiba yok ?yle ?? kuru?a be? k?fte:yikildim:
Ara
mahkum
yok karde?im yok. kayseriliyim ben:yikildim: :yikildim: firar ederim walla beni kulancan ?le mi :mad: yok ?le ya?ma. uluslararas? tuz ticaret yap?yom ben yolar?m mafyay? bak. Confusedmiley35:
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok karde?im yok. kayseriliyim ben:yikildim: :yikildim: firar ederim walla beni kulancan ?le mi :mad: yok ?le ya?ma. uluslararas? tuz ticaret yap?yom ben yolar?m mafyay? bak. Confusedmiley35:

NE YOLLUYON B?RADER F?RAR EDEMEZS?N BURANIN G?R??? VAR ?IKI?I YOKBig GrinBig GrinBig Grin

?ALI?ACAN Big GrinMAFYA MI YOLLUYON BAYRAMDA YOLLA ?OCUKLARI CEPLER?NE ?? BE? KURU? HAR?LIK KOYAYIMBig GrinBig Grin
Ara
mahkum
ben ??k?yom sonra d?v???r?zBig Grin Big Grin yok ya g?r???r?z diycektim Big Grin Big Grin aman gardiyanlara haber verme Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
mahkum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ??k?yom sonra d?v???r?zBig Grin Big Grin yok ya g?r???r?z diycektim Big Grin Big Grin aman gardiyanlara haber verme Big Grin Big Grin Big Grin

TAMAM KOLAY GELS?N SANABig GrinBig GrinBig Grin BURALAR B?ZDEN SORULUR B?RADER Big GrinBig GrinBig GrinEH?EHE?HEH?E??H?E?H?E?
?OK ??REN?T? SONRA D?F??EL?M PARDO SEN?N O DED???NDEN YAPALIM ??TE Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:56 AM