:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elimde bıçak bunları yazıyorum...Elveda .
s0nsuzLuuukkk
Mutluyuz..evett çok mutluyuz 1.5 ay ugrastım bana yüz vermedi ama cok dil döktüm sonunda oldu artık bir iliski icerisindeyiz ilk günler henüz internetten tanıstık ama garip bir duygu içerisindeyim..telefonunu aldım hergece konusuyoruz benimle takılıyor gibi davranıyor ben ise kölesi gibiyim hep peşindeyim seviyor gibiyim..aradan 2-3 hafta geçti davranışları bir hayli değişti sanırım oda aşık oluyor..evet oldu hatta bana hayatımda kimseden duymadıgım laflar ediyor seviyor..çok seviyor hemde inanamıyorum..eskiden bütün ipler onun elindeyken şimdi bende neredeyse 2 ay geçti ne desem yapıyor..ismimi tasıyan kolye almıs onu öpüyormus hep..henüz ne resmini gördüm nede sesini duydum hep mesajlaşıyoruz..3 ay oldu tam..her ayrılışımızda , her kavgamızda birşeyler oluyor . beni birdaha aramamasını beni rahat bırakmasını söyledim hepsi yalan aslında beni bırakamayacağını bildiğim için böyle yapıyorum..tamam dedi ve gitti by diyebildim sadece.. 4 saat sonra babası aradı..S---- hastanede bira şişesini bacağına sokmuş senden ayrıldıgı icin bir sürü küfür etti bana..haklılar..1 hafta geçti aldı teli babasından ona çok kızdım bu kadar ileri gidebileceğini tahmin etmemiştim..az bir zaman geçti o yine eskisi gibi cok mutlu bende öyleyim bana olan sevgisi o kadar büyükki.. Öl desem ölür... böyle bir sevgi annemden dahi görmedim..Gece saat 4:30 civarı bu sefer cok kötü kavga ettik yarın kendimi öldüreceğimi söyledim bir daha mesaj atmadı sağ elinden bileğini kesmiş..inanmadım ama hiç yalan söylemez..13 haziran buluştuk ilk kez çok güzel bir kızmış.oda beni çok beğendi bütün gün dolaştık.bacağındaki yarayı ve bileğindeki jilet izini gördüm artık sevgisinden korkuyorum benim için ölümü göze alıyor..bende alıyorum ama onun kadar değil..benim için gözünü kırpmadan ölür..Böyle bir aşk kimsede yok hayaller kuruyoruz geleceğe dair bir sürü onu kimseyi sevmediğim kadar seviyorum...ama değerini bilemedik..23 haziran salı günü henüz 4 saat önce ayrıldık bu sefer gerçekten bitti..Elimde bıçak bileğime dayalı, arkada müzik bunları yazıyorum belkide siz bunları okurken ben coktan gitmiş olucam..bu sitede üyeliğim var ama açıklamaya gerek yok yeni üyelikten yazıyorum bunları..hepiniz kendinize iyi bakın..Eğer olurda bir gün bunu okursa onu çok seviyorum..uğruna ölünecek aşklar,sevdalarda varmış demekki,,, Herkese Elveda.

Ara
EndLess
Ne Kadar Basıt Ne Kadar KoLay Sızın Icın ölmeLer..
Bı Kız Sevmıs öLuyormus..O kızın umrunda Aga..Geber..Sen öLursen O yasar NasıLsa..Sen umrunda bıle oLmazsın..Bunu unutma..Smile ÖLdur Lan Sık Kafana..Hatta Bı Kere Degıl Bes ALtı Kere Pes Pese Sık Kafana..!

Ama Sunu unutma Yasayan ıcın ÖLunmez Aga..! En Vefalı Sevgılı Bıle Gıdıyorsa yanından Sen Yokken HayLı HayLı BuLurt Bırını Daha..Sende öLdugunLe KaLırsın..

Tamam madem Bıcagı ALdın ELıne Madem ÖLduruyorsun kendını Durma..Kes Bılegını Icerden Dısarı Dogru..! Kan OLuk oLuk Aksın Can Cıkınca Kavusur ınsan Saten ..uLasamadıgına..!

Sen öLdurunce Kendını o Kız Kosa Kosa Doner Sana..! Sonsuz Gıtmsı Der yada Adın Neys eBenım ıcın öLmus Der Ben Onu Dah Cok Seveyım Der...!

Ne Sanıyonuz Lan Ölmeyı KoLay mı Sıkmak Kafanıza...Ardınızda KoydukLArınız o Kızdan Daha mı Degersız Sızın Icın ! Annenız Babanız Kardesınız Bı El kzıından Daha mı Degersız ..

Eger Degersız Se Bence yasaman Hata Senın..Hadı Kocujm Sık Kafana.Smile
Ara
CaNaT
Hadi biz bilmeyeceğiz de o kişi ne bilecek senin yazdığını ?
Boşu boşuna mı yazdın ismin meçhul adın meçhul
Okusa bile senin kim olduğunu nerden bilecek yazdıklarından mı sadece ?
Eğer biz bunları okuduğumuzda sen buralarda yoksan Allah tahsiratını affetsin ne diyelim ...
Ara
gülay
Ya kardeşim siz sevgiyi o kadar basitmi sanıyorsunuz her ayrılmanızda kendinize zarar veriyorsunuz bence sizinki zayıflık sevginiz size zarar veriyorsa ayrılırsınız bu yüzden ayrılan ne ilk nede son olursunuz daha fazla sevgiyi yıpratmadan ayrılmak en doğrusu şu an tabi sağlıklı düşünemiyorsunuz ama zaman geçince anlarsınız böyle saçma sözlerlede size emek veren ailenizi üzmeye hiç hakkınız yok sizin bu yaptığınız bençillik...
Ara
Hasretiim
Kendinize Bu Kadar Kolay Zarar Verebiliyorsaniz Ben Bu Sevgiden Korkarim. Sevgimi Gercekten Ki Diye Kendi Kendime Sorarim. Kavga Ettim Hastanelik Oldum Yok Bilegimi Kestim Yok Elimde Bicak olüyorum. Bu Kadar Kolay Mi Allah'in Verdigi Cani Almak. Bir Sevgi Icin Deger Mi. Belkide Sen Suanda Coktan Dile Getirdigini Yaptin Ki Yapmissindir Da Ben Buna Sevgi Diyemiyorum Maalesef. Acizlikten Baska. Vah Gidene Diye Bosa Dememisler Sen Öleceksin Sonra? Nerden Bilebilirsin KI Karsidakinin Gercekten Buna Deyecegini. Kimse Icin Ölmeye Degmez KI. Allah Tahsiratini Affetsin Rabbim Yardimcin Olsun Ne Diyebiliriz ki.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elveda Gidiyorum... €BeRimSin 9 582 04-14-2022, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Sol yanımdan yazıyorum... Xesar 25 2,380 07-12-2016, Saat: 12:00 PM
Son Yorum: Beyaz
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,245 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Elveda Xesar 4 579 12-27-2013, Saat: 10:36 AM
Son Yorum: Xesar
  Elveda Sevdiğim. deli yürek 10 1,180 06-19-2009, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: deli yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:35 AM