:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hikaye ask varmi yokmu
erkaner
ben yurdisida buyen bir gencim. cekingenlim yuzunde bazi seylere gec basladim.aska malesef inanmiyorum .inananlar varsa saygi duyuom. cikdigim ilk kiz arkadasi bende cok buyuk edgiler birakdi .seneler gecsede unutamamisdim onu. 2 bucuk ucuncu senedden sonra onsuz yasamayi ogrendim. hayata cok da kizdim. neyse hayat devam ediyo su an onun hayati baska benim hayatim baska .soyle askin baslangic nokasi ve bitis noktasi var. bazi asiklar var bir sene suruyo. bazilari var benim gibi uc sene. bazi insanlar var uc ay. soyle durumlanda karsilasdim adamin biri ben asigim diyor ve rakami farkli soyleyecem 2 senede uc kere asik oluyor. bana aski nasil tarif ede bilirsiniz .ve askin sonsuzlugu na inanan varsa yorum eklesin .beni yeniden aska inandiracak insanvarsa ciksin. ogrenein kendinden ogrnek versin veya cevresinden yasanilmis hayat hikayesini anlatsin ama lutfen uydurma olmasin.aska inanmiyorum dedigimde sonsuz aska inanmiyorum demek isdedim.
Ara
erkaner
ask varmi yokmu gecicimi sonsuzmu.kimler asik olduanlatsin. kimler kavusamadi kimler kavusdu ve mutlu .askin tarifi nedir kisa ve oz yazin.fikirlerinizi bekliyorum.......................
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,197 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Sensizli?e Son Hikaye :. NuRii 1 279 04-07-2022, Saat: 06:53 AM
  bu hikaye S I K I C I bilgeis 1 483 04-04-2022, Saat: 10:07 AM
  asl?nda pek hikaye deildeneysem art?k.... kardelen_21 4 684 03-31-2022, Saat: 01:19 PM
  Bu Hikaye Senin için .. acemhe 4 987 04-05-2012, Saat: 08:58 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:49 PM