:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
herşeyi ile ücretsiz arkadaşlık sitesi
yabancy
Merhaba arkadaşlar

Yepyeni bir siteye ne dersiniz her şeyin üçretsiz oldugu sınırlı hakların olmadıgı özgürce fikirlerinizi anlatabiliceginz bi yerden bahsediyorum mesaj sınırı yok belli üyelik istiyosanız para vermeniz gerek diyenler yok sana sadece size şunu diyoruz

Sizide aramızda görmek istiyoruz size sorun yaşamıycagınız en iyi şekilde arkadaşlar edinebilceginiz en ufak istemediginiz tavır ve davranışta olaya hakim olup sorunu ve davranışı çözebilcek yetkili arkadaşlar oldugunu söylemek istiyorum
Sizden sadece bize katılmanızı bizle birlik olmanızı düşüncelerinizi ve arkadaşlıgınızı paylaşmanızı bekliyoruz
Denemeye deger ne dersiniz

Sitemizde reklam yapmak yasaktır .........
Ara
Hayat_Bu
verdiğin adres bile yanlışkii Big Grin opendns diyor Smile

sitenin adı doğruda bağlantısı yanlış Big Grin
Ara
aMyLee
yabancy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba arkadaşlar

Yepyeni bir siteye ne dersiniz her şeyin üçretsiz oldugu sınırlı hakların olmadıgı özgürce fikirlerinizi anlatabiliceginz bi yerden bahsediyorum mesaj sınırı yok belli üyelik istiyosanız para vermeniz gerek diyenler yok sana sadece size şunu diyoruz

Sizide aramızda görmek istiyoruz size sorun yaşamıycagınız en iyi şekilde arkadaşlar edinebilceginiz en ufak istemediginiz tavır ve davranışta olaya hakim olup sorunu ve davranışı çözebilcek yetkili arkadaşlar oldugunu söylemek istiyorum
Sizden sadece bize katılmanızı bizle birlik olmanızı düşüncelerinizi ve arkadaşlıgınızı paylaşmanızı bekliyoruz
Denemeye deger ne dersiniz
[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.sanalsefam.com][/url]

ufakdan ufakdan uza yawrum yoksam uzatcam seni benn :S

:kizgin:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  arkadaşlık yalçı@n koray 1 271 08-21-2008, Saat: 07:27 AM
Son Yorum: iLLeth.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:13 AM