:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdanadA
Qetesh
Arkamdan hareket yapanın haytını kaydırırım Tongue .. Tek amacım serinlemekTongue..

1002186.jpg

Bici bici yerken budaTongue.. Tabi aç gözlü olunca hemen bitirip pipet numarasıyla yeğeninkinide yemeye başladımBig Grin

1002197b.jpg

Bunlarıda başka bir yerde yedik Tongue .. Güzel bi Adana kebabıda yedim ama onuda koyup iştahınızı fazla kabartmak istemedimTongue ..

grnt004gxd.jpg

Yeğenlerden sadece bitanesi Smile Onların dışında 10 tane daha varTongue .. Belki bi kaçtanesinide atlamış olabilirimTongue..
1002167.jpg

İşte burasıda dünyanın en güzel olimpik havuzuBig Grin.. Bizde yalan yok kardeşim gidin görünBig Grin

1002187.jpg

Çok sevdiğim yerlerden biri. Rahmetli Sakıp Sabancı nur içinde yatsın.. Merkez camii gibi çok güzel bir eseri Adanaya kavuşturmuştu..
1002199e.jpg

İşte burda arkamda görmüş olduğunuz şelalede, bütün dünyada emsali görülmemiş bir şelaledirBig Grin..
1002191f.jpg

Buda ben Tongue .. En sade ve yalın halimleTongue .. Bütün dünyada ki erkeklerden daha yakışıklı, çekici, karizmatik ... Yeter bu kadar dayak yicemBig Grin
1002203l.jpg

Buda asma köprü Tongue .. Üzerinde yürürken sallandığını hissediyorsunuzSmile
1002217q.jpg

yeğen Smile
1002232l.jpg

Yeğen
1002281j.jpg

Bunlarda yeğen.. Yalnız hiç bana çekmemişler karneleri çok güzeldi hepsininBig Grin..
1002384j.jpg

Burasıda Tarsus şelalesi.. Bi serinki çevresi sormayın..
1002260z.jpg

Güzel bir hafta geçirdim. Herkesin gidip görmesini isterim. Benim zamanım kısıtlıydı o yüzden fazla gezemedim. Yoksa gezip görülecek daha o kadar çok yerleri varki ..
Ara
RAMSES
Güzel memeleketin varmışş kardeşş...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Manzara guzel, goruntu guzel, resimler guzel..

Bizleride bu guzelliklerden mahrum etmediginiz icin tesekkurler...

SmileSmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
Bici Bici yerken haline bayıldım Tongue Big Grin O bici bici ne yaw Big Grin Adi yokmu onun ? Big Grin

Allah sevdiklerine bağışlasın Adem .. Smile
Qetesh
Adı bici bici dostum yaaBig Grin
Ara
nazarboncuqu
güzel resimler ..Smile
Allah sevdiklerine bağışlasın ... SmileSmile
Ara
bidely
Allah sevdiklerine bagıslasın Smile
Ara
Qetesh
Sağolun gençlık Tongue ..
Ara
PesmisT GirL
Bu bici biciyi cok merak ediyorum haBig Grin

Gecen yıldan beri sormadğım yer yok kimse yapmayı bilmiyo Big Grin
Ara
RAMSES
bi yapan bulursuN yaa yada oLmadıı arkadaştan rica ederisb o sana bic bici yapar..nasıl olsa çok yemiş.. tarifi wardır OndaaSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:54 PM