:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!! aradığınız kişiye ulaşılamıyor !!!
sıla
Aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyordu, adını bilmediğim, hiç tanımadığım ve tüm aşıkları sinir eden kadının telesekreterdeki sesi. Daha sonra tekrar deneyiniz! Daha sonra aradığımda ulaşılacak mı peki? Ya, hiç ulaşılamazsa, hep aynı kadının duygusuz tonuyla karşılaşırsa, heyecanlı arayışlarım. Ayrıca bu kadın senin telefonun hakkında ne kadar çok bilgiye sahip ve nereden biliyor? Ben sevgilinim, bilmiyorum!
Neden kapalıdır ki telefonun? Nerede ve ne yapıyor olabilirsin bu karanlık saatte? Aklıma kötü şeyler geliyor ama ihanet listede birinci sırada, sonra başına bir şey mi geldi ve ardından şarjın bitmesi olasılığı! İnsan beyni ne garip çalışıyor. Oysa, sadece uyuyor olabilirsin!
Yalnızca sesini duymak istemiştim. Sebepsiz! Huzursuz bir gecenin, arsız sevgilisiyim bu saatte, üstelik şımarıklığım da diz boyu, sana varmak istiyorum. Mümkün olsa girip koynunda yatacağım ama aradığımız kişinin şu anda üstünde pireler geziyormuş. En azından ben öyle olmasını umuyorum. Şu anda pirelerin gezmesini, üstünde başka bir kadın eli gezmesine tercih edecek durumdayım.
Yok canım! Olmaz öyle şey! Fesatlık bende, sen ihanet adamı değilsindir, değil mi? Zaten kendini aldatır insan, karşısındakini aldatamaz ki! Uyuyorsundur işte, bildiğin uyku. Senin telefonun kapalı olmaz hiç, o yüzden beynim böyle kuruntular yaratıyor sanırım. Aslında bu bir taraftan bakınca avantaj da sağlıyor sana. Direkt olarak ihanete bağlamayıp, başka alternatifler düşünüyorum ya, bunun sebebi sensin. Hiç telefonum cevapsız kalmadı bugüne kadar, öncelikle bir teşekkür edeceğim sana ilk konuştuğumuzda bununla ilgili. Sen iyi bir sevgilisin.
Bu merak duygusu nasıl sarıyor insanın bedenini bir anda? Sesini duyup kapatacaktım, sonra rahat bir uyku armağan edecektim kendime. Sesini duyunca güvende hissediyorum galiba. Her aradığımda ya da her arandığımda, varlığını ispat ediyorum kalbime, belki bu yüzdendir sana düşkünlüğüm.
Kendimden değil de kendime kaçmak istiyorum böyle gecelerde. Kendime sığınmak, kendi yaralarımı sarmak, kendimle konuşup, kendime sormak istiyorum. Sanki başka zamanlarda bunları yaptığım değişik yüreklerim varmış gibi. Seni kaybetmek neden korkutuyor öyleyse beni? Madem her şey zaten bende, madem kimsesizliğime çözüm bulmuşum ellerimle, sen olmasan ne olur ki? Aradığımız kişiye hiç ulaşılmazsa, ölür müyüm? Hayır! Ölmem mutlaka ama eksilebilirim. Eksik kalmak, yalnızlığı tokat gibi çarpıyor insanın suratına. Sadece adı olan ve kendisi ortada olmayan bir aşka rağmen zengin hissediyor demek ki kalp, varlığına sebep buluyor ya da yaşamak için bir nedene sarılıyor. Yoksa, kim kimden giderken büyük ve doldurulamaz bir çukur bırakmış ki? Kimin yeri doldurulamaz? Gidenlerin hangisi dönmüş? Bir şekilde devam etmiştir yaşam çarkı dönmeye. Yine de buralarda olmalısın, gönlümün kıyısında durman hoşuma gidiyor. Beni mutlu kılıyor. İşin sihri de bu aslına bakarsan. Sen civarımda dolaştıkça, ben mutlu oluyorum. En iyisi bütün bunları unutup seni aramak. Varlığını hissedip, huzurlu bitirmek şu kör geceyi .Telefon elimde ama çevirmeye korkuyorum. Neyse, son bir cesaret, son aramalar ve çevirdim. Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Denemeyeceğim!
Ara
€BeRimSin
the person you have called can not reached at the moment please try again later Sad

Neden ama tekrar denemiyor ki Sad Hikayenin sonunda nolmuş .. Valla ilk defa bir yazının sonunu bu kadar merak ettim .. Adam napiyormuş ..

Bunların cevaplarını nasıl alcaz Sad Sılacık derman ol Smile

Çok severek beğenerek okudum Smile Ama Çok ta merak ettim Smile

Yüreğine sağlık (: ..
sıla
Valla Hasancık ben de bilmiyorum ama umarım tekrar denemiştir ve ulaşmıştır adamında şarjı bitmiştir böylece mutlu son olmuştur Smile ben de çok beğenerek okudum Smile
Ara
asi_ve_mai
sanki 10 dakika içersinin anlatıldığı bir yazı gibi...
ilk aramada ulaşılamıyor...
ve daha sonraki aramaların peşi sıra gelen senaryolar...
10 dakikanın sonunda sadece yazılan senaryolardan yola çıkılarak alınan bir karar...
bir daha denemeyeceğim...
bu durumda sevgilinin hali... uyumuş ve o anda şarj bitmiştir belki...
ve hiç haberi olmadan uykusunda ona karşı olan sevgi de eksilmiştir...
yani aslında hiç suçu yoktur...

yinede çok güzeldi sıla...
hoş bir yazıydı ve zevk aldım...
yüreğine sağlık...
Ara
Seyduna
SmileSmileSmileSmileSmileSmile....
Ara
sıla
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmileSmile....

dünyanın en güzel yerindesin hiç ayrılma ordan Wink Smile
Ara
sıla
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sanki 10 dakika içersinin anlatıldığı bir yazı gibi...
ilk aramada ulaşılamıyor...
ve daha sonraki aramaların peşi sıra gelen senaryolar...
10 dakikanın sonunda sadece yazılan senaryolardan yola çıkılarak alınan bir karar...
bir daha denemeyeceğim...
bu durumda sevgilinin hali... uyumuş ve o anda şarj bitmiştir belki...
ve hiç haberi olmadan uykusunda ona karşı olan sevgi de eksilmiştir...
yani aslında hiç suçu yoktur...

yinede çok güzeldi sıla...
hoş bir yazıydı ve zevk aldım...
yüreğine sağlık...

teşekkürler Mehmet Smile
seven gerçekten seven bir değil bin kere daha dener... Wink
Ara
Aşk_Bu
"Şu an "ulaşılamıyor...Bir umut var bu söylemde,şu an ulaşamıyor olabilirsiniz ama bir sonraki an ulaşmanız mümkün.Daha sonra tekrar deneyiniz...Taa ki ulaşana kadar.
Peki"Yanlış bir numara çevirdiniz"derse telefondaki ses???
Ara
sıla
Aşk_Bu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Şu an "ulaşılamıyor...Bir umut var bu söylemde,şu an ulaşamıyor olabilirsiniz ama bir sonraki an ulaşmanız mümkün.Daha sonra tekrar deneyiniz...Taa ki ulaşana kadar.
Peki"Yanlış bir numara çevirdiniz"derse telefondaki ses???

yanlışsa da umudunu kaybetmeyeceksin yanlış numaraysa da doğrusunu bulcan o vakit Wink umudunu kaybetmicen umut her zaman olmalı Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aradığınız Yüreğe Ulaşılamıyor.. acemhe 6 305 06-07-2010, Saat: 07:47 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  ölümsüz kırmızı GÜLLER...(BU PAYLAŞIM ÖZEL OLARAK İKİ KİŞİYE HİTABEN AÇILMIŞTIR) CeYDa HaNDe KeSiM 9 626 03-16-2007, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: CeYDa HaNDe KeSiM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:16 AM