:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senden gitmek...
candy_candy
Sevmekyürümektir gönüllerde..Sevmek güvenmektir..Sevmek sevgili olmaktır..Sevgilinin yüzündeki gülücük olmaktır..Onu hayata döndürecek bir damla su olmaktır....Herşey olmaktır, hiç olmaktır..Sevmek sevmesini hak etmektir..Sevmek gayret gerektirir ama sonuçları muazzamdır

SmileSmileSmileSmileSmile

Ara
candy_candy
SmileSmileSmileKader anlatti Kurallari Sevmek yetmiyormus Sevdigim..imkansizligi a$mak hasretle sevdayi büyütmek sana gözlerine ellerine kalbine kavusmak yetmiyormus Sevdayi yasamak yinede ölümsüz yasanmiyormus!iki insan birbirini ne kadar sevselerdesevgiye ne kadar layıksalarda Kader onlardan yana olmadikca olmuyormus...

[b]SEVMEK NEDİR SENCE? El ele tutuşup yürümek mi ? Yıldızları seyrederken hayallere kapılmak mı, Yoksa şiir yazmak mı sevdiğine ? Sevmek bence inanmaktır Güvenebilmektir duygulara, Okuyabilmektir gözlerdeki sözcükleri, Haykırabilmektir sevgiyi, . Direnmektir sevmek, Tüm acılara direnmek... Sevdiğine “ SENi SEViYORUM ” demeden Anlatabilmektir..!!SmileSmileSmileSmileSmile[/b]
Ara
candy_candy
Hayat
susarak güzel olsaydı,ağzımı bağlar ölünceye kadar susardım hayatta
konuşarak mutlu olunsaydık,mutluluktan bıkana kadar konusurdum ama
hayat öyle bişey ki, sustugunda konusmadın diye pişman
eder,konustugunda ise susmadım diye kahrederConfusedign0179:Confusedign0179:Confusedign0179:Confusedign0179:

Ara
candy_candy
benden oLgun insαn isterim kαrşımdα , benden dürüst ! En ufαk dαLgαdα αrkαsını dönmeycek kadαr oLgun ... Arkαmı döndügümde sırtımdαn vurmαyαcαk kdαr GüveniLir... Bir o kdαrdα cesαretLi oLmαLı , yαğmurdα ısLαnp fırtındαn kαçmαmαLı , Ayαgı tαşα tαkıLncα kαyαdn korkmαmαLı .. ‹‹İşine GeLince sevip Zoru Görünce bırαkmαmαLı......
Ara
candy_candy
SmileSmileanladım ki susmak biR cüsse işi.derin denizlerin işi.sığ suları en hafif rüzgarlar bile çoşturabiliyr,derin denizleri ise ancak derin sewdalar.anladım ki;derin ve esrarengiz olan herşey susuyor.anladım ki susan herşey derin ve heybetli.
Ara
candy_candy
YOKseni zorla tutmaya,Gideceksen git uğurlar olsun sana, Yalnız
sevgilim unutma ömrün boyunca, Yüreğinin olduğu yerde MUTLU OLASIN.Sana
diyemem ki Allah'ından bulasın,Ahımla değil aşkla yanasın,Sana tek
bedduam unutma sakın, Yüreğinin olduğu yerde MUTLUOLASIN. Mutlaka
...olmalı birbahanen,Yoksa nasıl gideceksin bir sebep aramadan git...
Ara
candy_candy
Yeni bir şehre taşınmak gibi senden gitmek... Onca yeniliğin arasında, ben eskiyorum, ezilip büzülüyorum...
Oysa köşe bucak tanıdığım bir yürek vardı... O'na sığınır-dım...
Şimdi üzerimde yabancı bir yağmur, bilmediğim sokaklar...
Yabancı k...aldım 'senden sonra'lara...
Islanıyorum, eriyorum... Yağdıkça tükeniyor hayat.........
Ara
candy_candy
Asla sevmedigim birine <SENI SEVIYORUM> demedim yada asla birini severken karşılık beklemedim dostluguma deger bicmedim sevgme ise sınır cizmedim.sevdiysem sonuna kadar gittim...bitirdiysem oldursede hasreti,, geri donmedim...oysa ben hic sevglimi bırakmadim, o biraktim sandi ve ben hc insan kaybetmedim, sadece zamani ...geldiginde <VAZGE...ÇMEYI> bildim okadar........geldiginde vazgeçmeyi bildim o kadar
Ara
candy_candy
Çıkar Sokaklarının Çıkmazında Kalakaldı Yüreğim,
Sağımda İhanet,Solumda Yalan, Önümde Yalnızlık,Arkamda Mazim Var..
Kurtulabilmek İsterdim Bu Sokaklardan,Hayat Bu ya! Çıkmaya Çalıştıkca Bu Sokaklardan, Daha da Kayboluyorum...!!!
Ara
candy_candy
Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve
tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin. Dün gece sen
uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber
saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok
özlediğimi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzdüğün Can Senden Bi Can Olmaya Çalışırken... eRCi 13 678 04-15-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Kaç Kez Gittim Kaç Kez Döndüm Senden levell 4 480 04-14-2022, Saat: 02:47 PM
  senden önce;;; Asi_Prens_23 3 419 04-10-2022, Saat: 05:53 PM
  kendim için gitmek zorundayım murat1544 1 553 04-09-2022, Saat: 01:04 PM
  Gitmek mi zor yoksa kalmak mı? eRCi 1 345 04-08-2022, Saat: 07:49 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:04 AM