:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Koç Sevgilim Boğa
Patikli_Penguen
Bir Boğa’ya aşık oldunuzsa bilinçaltınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayı sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir Boğa burcunun sinirleri Koç’unki kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir.

Boğa burcu çok yavaştır. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satın alırken) sonuçlar doğurabilir. Kadın ve erkek Boğalar seksten önce en iyi başlangıcın iyi bir yemek olduğunu düşünürler.

Boğa sevgilinizin çok hoş ve sakinleştirici bir ses tonu vardır aynı zamanda çok iyi sırt masajı yapar. Işıklar karardığında oldukça duyarlı, şehvetli, ilgili bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Aceleci Koç’un bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Herşeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Boğa’nın son derece üretken, pratik ve iyi kazanan biri olduğunu göreceksiniz. Sizin maceracı ruhunuz ile onun evde oturmayı seven sakin yapısı çatışacaktır. Boğa alışkanlıklarına ve ev hayatına o kadar bağlıdır ki onu evinin dışına çıkarmanız nerede ise imkansızdır. Sizin hareketli yapınızla onun sakin yapısı aslında hiç uymamaktadır. Kısa bir süre içinde ondan sıkılabilirsiniz.

Bu ilişkinin yürümesi için ikiniz de çok çaba göstermelisiniz.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Koç Sevgilim Koç Patikli_Penguen 0 246 06-18-2009, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Ben Koç Sevgilim Yengeç Patikli_Penguen 0 222 06-18-2009, Saat: 08:24 PM
  Ben Koç Sevgilim Aslan Patikli_Penguen 0 264 06-18-2009, Saat: 08:23 PM
  Ben Koç Sevgilim Başak Patikli_Penguen 0 198 06-18-2009, Saat: 08:23 PM
  Ben Koç Sevgilim Terazi Patikli_Penguen 0 207 06-18-2009, Saat: 08:21 PM