:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Koç Sevgilim Yengeç
Patikli_Penguen
Yengeç burcu sizden çok farklıdır yinede bu ilişkinin geleceği sizin tutumunuza bağlı olacaktır.Yengeç köklerine ve ailesine çok bağlıdır siz ise dış dünyaya aitsiniz.

Siz risk almayı sever, yeni girişimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise sağlamcıdır, sizin atılımlarınız onu ürkütür. Sizin diğer insanlar gibi maaşlı bir işte çalışmamanıza şaşırmaktadır. Koç burcu bir şirkette çalışıyorsa bile kendi işinin başına geçme planları yapıyordur. Fırsatını bulduğu anda özgürlüğüne yelken açacaktır.

Yengeç burcu Koç'un neden evde oturamadığını merak ederken, Koç ise Yengeç'in başarı hakkında hiç bir şey bilmediğini düşünür. Koç, Yengece başarı için onun hayal bile edemeyeceği kadar çalışma, çaba, zaman ve dikkat gerektiğini haykıracaktır. Yengeç'te de biraz hırs vardır ama hiç bir zaman sizin işinize olan düşkünlüğünüzü anlayamayacaktır.

Farklılıklarınızı aşabilirseniz, Yengeç ile hayal bile edemeyeceğiniz sıcak bir yuvanız, mutlu bir ev hayatınız olacaktır. En büyük mutluluğu evinde bulan Yengeç çok iyi bir eş ve anne-babadır. Onunla sık sık aile ziyaretleri yapabilirsiniz, aile bağlarınızı güçlendirmek için buna katlanmalısınız.

Farklı yapılarınız seks hayatınızda da ortaya çıkacaktır. Yengeç romantik anlar beklerken siz sadece tutku dolu olacaksınız. Duygusal olmayan yapınızla onu hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Romantik olmaya çalışın. Sevgili Koç moraliniz bozulduğunda gözünüz dışarıda olur ve kaçamak yapmak için fırsat kollarsınız. Bu tip dürtülerinize hakim olmalısınız yoksa onu kaybedebilirsiniz.

Yengeç duygusal iniş çıkışlarla dolu hassas bir burçtur. Duyguları sık sık değişir. Günlerce hatta bazen aylarca neşeli iken birdenbire tam tersi olabilir. İçine kapandığı zaman onu dışa döndürecek sabrınız yoktur. Size göre fazla somurtkan ve mızmızdır. Bu durumdan şikayetçi olduğunuz zaman kalpsizlik ve ilgisizlikle suçlanabilirsiniz.

Yengeç burcunun terk edilme korkusu vardır. Koç burcu ise özgürlüğünü kaybetmek ve kısıtlanmaktan korkar. Bu ilişkinin sürebilmesi için ikinizin de çok ama çok anlayışlı olmanız gerekiyor. Milyonda bir de olsa sakin bir Koç ya da duygusal olmayan bir Yengeç'e rastlayabiliriz. Yine de gerçekçi olmak gerek, bu ilişkinin devamı için çok gayret göstermeniz lazım. Az ihtimal devam edebilirse, sonuç güzel olabilir. Koç burcu daha duygusal, Yengeç ise daha canlı ve macera dolu bir hayata kavuşabilir. Sonuç ise tamamen ikinizin elindedir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Koç Sevgilim Koç Patikli_Penguen 0 249 06-18-2009, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Ben Koç Sevgilim Boğa Patikli_Penguen 0 254 06-18-2009, Saat: 08:26 PM
  Ben Koç Sevgilim Aslan Patikli_Penguen 0 269 06-18-2009, Saat: 08:23 PM
  Ben Koç Sevgilim Başak Patikli_Penguen 0 202 06-18-2009, Saat: 08:23 PM
  Ben Koç Sevgilim Terazi Patikli_Penguen 0 211 06-18-2009, Saat: 08:21 PM