:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Koç Sevgilim Akrep
Patikli_Penguen
Mars tarfından yönetilen bu iki burcun beraberliği ateşli, tutkulu ve gürültülü olacaktır. İkinizde hiç bir şeyi yarı gönüllü yapmazsınız. İkinizinde kuvvetli inançları ve görüşleri vardır. Astrolojik açıdan pek uyumlu sayılmasanız da çok çabalarsanız eğlenceli bir ilişkiniz olabilir.

Yatakta ikinizde doymak bilmeyen bir iştaha sahipsiniz. İkinizde sonsuz ihtiras ve enerjiye sahip olduğunuz için birbirinizden çok zevk alırsınız. Akrep burcunun duyguları daha derindir ve sizin onu anlamanızı isteyecektir. Onun duygularına önem verin ve anlamaya çalışın.

Akrep ile kendinizi bulup tüm fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sevgiliniz bu konuda sizden daha duyarlı ve beceriklidir, ondan çok şey öğrenebilirsiniz.

Akrep burcu size sadık olacak ve aynı sadakati sizden de bekleyecektir. Onu elinizde tutmak istiyorsanız gözünüz dışarıda olmamalı. Küçük kaçamaklar, flörtler ve orada burada sabahlamak size çok eğlenceli gelir. Birine bağlanıp, onun sadık sevgilisi olamak size göre olmayabilir. İlişkinizin başında ne istediğinize karar vermelisiniz.

Bir Akrep burcuna aşık oldunuzsa ve eğer yukarıdaki konulara özen gösterebilecekseniz buna değecektir, beraberliğiniz çok neşeli olabilir.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben Koç Sevgilim Koç Patikli_Penguen 0 246 06-18-2009, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Ben Koç Sevgilim Boğa Patikli_Penguen 0 251 06-18-2009, Saat: 08:26 PM
  Ben Koç Sevgilim Yengeç Patikli_Penguen 0 222 06-18-2009, Saat: 08:24 PM
  Ben Koç Sevgilim Aslan Patikli_Penguen 0 264 06-18-2009, Saat: 08:23 PM
  Ben Koç Sevgilim Başak Patikli_Penguen 0 198 06-18-2009, Saat: 08:23 PM