:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Koç Sevgilim Kova
Patikli_Penguen
Sevgili Koç, Kova burcu sanki sizin için yaratılmıştır. Kova ile macera dolu bir hayatınız olacaktır. Kova'nın gizemli ilgisiz tavırları, keskin analitik zekası ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir.

Kova sizin asi karakterinize çok uygundur. Birlikte dünya çapında işler başarabilirsiniz. Kova'nın rolü toplumların düşünce sistemlerindeki hataları ortaya çıkarmak ve dünyayı daha iyi yaşanabilir bir hale getirmektir. İkinizde toplum baskısını umursamadığınız için özgürce hareket edersiniz.Aynı dili konuşursunuz ve geleceğe dönüksünüzdür. Yarının geçmişten daha iyi olduğuna inanırsınız.

Kova hava siz ateş elementi olduğunuz için çok iyi anlaşırsınız. İlişkinizde herşeyde olduğu gibi siz lider olmak istersiniz. Özgürlüğüne düşkün, kafası kendi işleri ile dolu Kova ise buna pek aldırmaz. İkiniz içinde özgürlüğünüz çok önemlidir. Kova evlenerek bireyselliğini kaybetmekten korkar. Koç'ta Kova'da birbirlerini sıkmazlar.

İkinizde esnek karaktere sahip olmadığınız için anlaşamadığınız bir konuda bir türlü orta yolu bulamazsınız.

Kova'nın sürprizlerle dolu seks hayatı sizi çok cezbeder. Aşığınızın size her gün başka bir sürpriz hazırlaması çok hoşunuza gider. Gene de ona yaklaşmak zor olacak ve kafanız karışacaktır. Cazibeli ve arkadaşça davranan Kova aslında aranızdaki mesafeyi korumaktadır. Bu, mesafeleri kolaylıkla aşabilen Koç için aşılamayacak bir zorluk değildir.

Koç'ta, Kova'da ilişkilerinde özgür olmayı istediklerinden karşısındakilere de aynı özgürlüğü verirler. Baskıcı kişiler bu ilişkide klostrofobik etki yapabilirler. Ne zaman ne yapacağı belli olamayan Kova burcunu anlamakta bazen zorlanabilirsiniz. Unutmayın ki sizi başta ona çeken özelliklernden biri de buydu. Kova ile olan beraberliğiniz canlı, neşeli ve harika olacaktır.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kova 01.03.2012 ZencefiL 0 164 03-01-2012, Saat: 10:04 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Kova 22.07.2011 ZencefiL 0 214 07-22-2011, Saat: 09:24 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Ben Koç Sevgilim Koç Patikli_Penguen 0 249 06-18-2009, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Ben Koç Sevgilim Boğa Patikli_Penguen 0 254 06-18-2009, Saat: 08:26 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  Ben Koç Sevgilim Yengeç Patikli_Penguen 0 227 06-18-2009, Saat: 08:24 PM