:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece 3 Tane İstemişti..
PesmisT GirL
sadece-uc-tane-istemisti_o.jpg

Dövmeciden Sol Gözü Yakınına 3 Yıldız Yapmasını İsteyen Belçikalı Genç Kızvirgs.gif Yüzüne 56 Yıldız Yapıldığını Görünce Şoke Oldu.

Dövmeciden sol gözü yakınına 3 yıldız yapmasını isteyen Belçikalı genç kızvirgs.gif yüzüne 56 yıldız yapıldığını görünce şoke oldu.
Yüzüne dövme yapılırken uyutulduğuna yemin eden 18 yaşındaki Kimberley Vlaeminck'in yıldız dolu suratının fotoğrafı Flaman Het Laatste Nieuws gazetesine manşet oldu. Dövmeciye babasıvirgs.gif erkek kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Vlaeminckvirgs.gif “Ben 3 küçük nokta istedimvirgs.gif ama dövmeci daha güzel olacağını söyleyerek 3 yıldız önerdi. İşleme başlarken bir acı hissettim ve sonra da uyukladım. Burnuma dövme yaparken uyandım ve yaptıklarını gördüm. Tam 56 tane yıldız saydımvirgs.gif korkunç” diye konuştu.

Sokağa çıkmaya cesaret edemediğini söyleyen genç kızvirgs.gif hem dövmeci hakkında şikayette bulunacakvirgs.gif hem de lazerle yıldızlarından kurtulacak. Bu operasyon bir yandan çok acı verici olacakvirgs.gif diğer yandan pahalıya patlayacak. Dövmeci Ruslan Tumaniantz ise müşterisinin uyuduğunu kesinlikle reddediyor ve kendisinin yıldızları kabul ettiğinivirgs.gif sorunun dövmeleri babası ile arkadaşının görmesinden sonra çıktığını ileri sürüyor.
Ara
PCKoPaT
Big GrinBig Grin

Herkesi birden mi uyutmuşBig Grin

Daha güzel olmş bnceBig GrinAcaib yakışmşTongueGalaksii :tolga:

Tam komediBig GrinD
Âh be.
Ara
Patikli_Penguen
hey allam ya deli millet
Ara
PesmisT GirL
fft17_mf294609.Jpeg
Foyası ortaya çıktı!

fft16_mf294608.JpegDövmeciden sol gözü yakınına 3 yıldız yapmasını isteyen ancak dövmecinin kendisini uyutarak tam 56 dövmeyi yüzüne yaptırdığını iddia eden Belçikalı Kimberley Vlaeminck'in yalan söylediği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yüzüne dövme yapılırken uyutulduğuna yemin eden 18 yaşındaki genç kız, işlem yapılırken uyumadığını, aksine 56 yıldızın kendi isteğiyle yapıldığını itiraf etti.

Dövmeciye babası, erkek kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Vlaeminck, ''Ben 3 küçük nokta istedim, ama dövmeci daha güzel olacağını söyleyerek 3 yıldız önerdi. İşleme başlarken bir acı hissettim ve sonra da uyukladım. Burnuma dövme yaparken uyandım ve yaptıklarını gördüm. Tam 56 tane yıldız saydım, korkunç'' diye konuşmuş ve kafaları karıştırmıştı.

Dövmeci Rouslan Toumaniantz'sa kızın kendisinin o yıldızları istediğini ve kendisinin suçunun olmadığını ifade etmişti. Ancak çok geçmeden gerçek su yüzüne çıktı.

Kimberley'in baba korkusundan dolayı yalan söylediği anlaşıldı. Genç kız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada itiraflarını bir bir sıraladı ve "Kabul ediyorum. 56 yıldız benim isteğim üzerine yapıldı. Uyumadım, uyutulmadım. O korkuyla dövmeciyi suçladım" şeklinde konuştu
Ara
aMyLee
fft16_mf294608.Jpeg

tipe bak ya insanLıkdan cıkmışş iyice artık miLLet ne yapcağını şaşırdı !
:S:S
Ara
nazarboncuqu
fft16_mf294608.Jpeg

bööööööö Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
fft16_mf294608.Jpeg

:eek: dudağı yok :eek:

Kulakları bnm kafamdan büyük be Big Grind
Âh be.
Ara