:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk İçin Ölmemeli...Yaşamalı...
acemhe
Adını vedalara yazdıysa insanvirgul.gif bakmalı kalemine...
Silinebilmeli yazıları.
Çünkü bazı kalanlarvirgul.gif göze alamıyor ayrılıkları.
Kendilieri için değil;

Aşk için.

Öyle yavirgul.gif şarkılara benzemez hayat!
Aşk için ölmemelivirgul.gif
Yaşamalı!

...Güzdü acıyorken içimvirgul.gif için için. İçli içli yağmur yağıyordu şehrime. Ve ben şimdivirgul.gif yaz geliyor diyevirgul.gif daha bir üşüyorum için için. Bahçemde rüzgar yalnızlıktan esiyor yine. Her gece kokunu eserdi buram buramvirgul.gif sabahın ilk ışıkları gözlerin yansırdı gözlerime güneş diye. Üstelik bunun bir hayal olduğunun farkındalığıyla ısınıyordu içim.

Ama üşüyorum...
Yaz geliyor.

/Güze gebe!/

Bugün aslında adını bile bilmediğim birine seni anlattım. Nasıl gittiğini. Nedenlerinin gereksizliğini. Umursamazlığını. Sabırsızlığını. Arkana bakmayışını. Aldırmayışını. Geçen zamanda hiç aramayışını. Sandığım ne varsa. Sandıklarımın yanıldıklarım olması ve neyse işte...

Başkasıvirgul.gif bir başkasının hikayesini hisseder mi? Nasıl bittiği/n/m/i anlatmadaki yeteneksizliğime rağmenvirgul.gif anladım. Anladı beni. Belki de bu sadece anlaşılma ihtiyacımdandı. S/anılar. Sesszlik/im. Bu işkence hallerinvirgul.gif ne zaman biteceğini sordum kendime utana sıkıla. Sustu içim! "Daldın" dedi seni anlattığımvirgul.gif uzandı aldı kağıt peçeteyle yanağımdaki ıslaklığı.

Hayır! Ağlamadım...

Yaz geliyor.
Bilmez misin ki yazları gözlerim sulanır hep mevsim değişikliğindenvirgul.gif tozdanvirgul.gif tebeşirdenvirgul.gif güneşten.

Yaz geliyor.

/Güze gebe./

Vakit gece... Uzun günlere rağmen güneş batalı bir hayli zaman geçmiş. Gözlerim doluyorvirgul.gif bir bahane bul...

Üşüyorum...
Ara
€BeRimSin
Çok güzel :tolga: Yüreğine sağlık Smile
shuckry
yaşamalı tabiki.hiçbişey için ölmeye değmez
Ara
Network
Bazende ölmeliii : ) saol calısman ıcın
Ara
asi_ve_mai
sevmeh uğrunda ölmek değildir...
kalıp mücadele edebilmektir...
ölüm üç saniyelik bir olgu...
yaşamak ise kim bilir belki yıllarca sürecek bir serüven...
şahsen ben hiç kimse için ölmem...
sevdiğim için yaşarım...

yüreğine sağlık güzeldi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 412 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 250 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:00 PM