:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim için ne anlam ifade ettiğini mi sormuştun?
acemhe
Tanımlayamıyorumvirgul.giftanıyamıyorum seni.İnsan mısınvirgul.gif nesin neden kanattıysan beni...Tek bildiğim bu için için kanadığım ve beni boğduğun bir içimlik acılarda.

Sen hep imkansız oldun.Sevincin resmi olabilecekkenvirgul.gif yan çizmeyi yeğledin bu resme.
Belki devirgul.gif

Sen kendim öremediğim saçlarımvirgul.gif düzleştiremediğim lülelerimsin fön makinelerini isyan ettiren...

Rüşvetsiz geçirmeyen gümrük memuru gibisin.Rüşvetinse onlarınki kadar basit değildi.

Sen kabarmayan keklerimvirgul.gif kaçak iştahımsın. Beklerken uyuyakaldığım en sevdiğim dizi film gibisin.

Sen mırıldandığım kahır şarkısıvirgul.gif hafta sonuna denk gelen bayram tatilisin.

Hep üstüne basıp tökezlediğim ayakkabı bağcıklarımsın. Aldığımdan beri üzerime olmayan Lee marka tişörtüm gibisinvirgul.gif hiç giyemediğim...

Tek bacağı kısa sehpama benziyorsunvirgul.gif ne zaman işim düşse sakarlık çıkaran.Mis gibi çayımı doldururken çatlayan çay bardağı gibisin.

Tıklım tıklım dolu bir yerde benim başıma pisleyen güvercinsin.Şans mısınvirgul.gif kör talih mi?..Tabu kelimelerim gibisin dilimde.

Sürekli kayan paspasımvirgul.gif her sınavda bozulan uçlu kalemimsin. İştahla açtığımda üzerime foşşlayan kolalarım gibisin. Birinin çalkalamasına gelmiş...

Gözlerime yapışan lensvirgul.gif mideme takılan kelepçesin.Kapının arkasında unutulan anahtarvirgul.gif pratik sırası geldiğinde unuttuğum ecnebi dilimsin.

Lanete uğramış gönül köyümsünvirgul.gif il olmayı bekleyen. Geçmeyen dakikalarvirgul.gif göz açıp kapayıncaya kadar geçen yıllarım gibisin...

Tebessümümdeki burukluksun mide bulandıran. Balo gecesi pırıl pırıl alnımda çıkan sivilce gibisin.

Şişirirken patlayanvirgul.gif en sevdiğimvirgul.gif mavi balonuma benziyorsun. Patladığı yetmiyormuş gibi dudaklarımı yakan.

Oyun sırası bana gelmişken çalan ders zilisin. Sen mızıkçıvirgul.gif sümüklü oyun arkadaşımsın. Aslında sıra dayağı gibisin.

Ama bunların hiçbirinden vazgeçemem. Sen kördüğüm gibisin. Asla vazgeçemediğim.

Benim için ne anlam ifade ettiğini mi sormuştun?
Ara
asi_ve_mai
güzel bir paylaşım olmuş emeğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 412 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 249 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:54 PM