:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
daha ıslandığım ilk yağmursun
acemhe
sonbq6.jpg

islandigim ilk yagmursun...

Sana Kalbimin nehrinden yazıyorum. Buranın asi,kirli sularında boğup tüm ıstıraplarımı, bir müddet nefes almadan, hissetmeden canımı acıtanları sana her şeyimi anlatacak en anlamlı kelimeleri arıyorum, bulamıyorum.

Sonra seni arıyorum sen, aynı sen. O en anlamlı halinle... Dokunsam kırılır mı buzlar, dokunsan titrer mi bedenim?hişş.. tut nefesini, dokun pamuktan ellerinle, o içimi ısıtan pamuk ellerinle dokun yüreğime. Sarıl, sımsıkı sarıl, zaman geçmesin, artık ıslanmasın yanaklarım, üşümesin ellerim. Sakın bir şey sorma, sadece dinle. İçimde senden rüzgarların ayak sesleri...

Şiir gibi nakaratlarını yaşıyoruz hayatın. Bağırsam geceye söz dinler de getirir mi seni bana ya da rüzgarlar taşır mı kokusunu saçlarının?

Telaşımı hoş gör, daha ıslandığım ilk yağmursun, inandığım ilk yürek. Aç kollarını, başımı omzuna dayayıp ağlamam gerek ya da nefes almadan yaşamalıyım hayatı..
Ara
angel_from_hell
Telaşımı hoş gör, daha ıslandığım ilk yağmursun, inandığım ilk yürek. Aç kollarını, başımı omzuna dayayıp ağlamam gerek ya da nefes almadan yaşamalıyım hayatı..

cok güzeldi ellerine saglik
●KΛЯΛMΣL●
yüReğine sağLık....Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 433 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
Son Yorum: wildfang
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,120 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 339 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun €BeRimSin 1 363 04-12-2022, Saat: 08:23 AM
  Yaşamsın sen... Daha ne istiyorsun? ROSE 7 670 04-11-2022, Saat: 10:44 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 01:45 AM