:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cok zor oluyor..
ilay.
Çok zor oluyor ya... Ne kadar unutmaya çalışsan da unutamamak...
Çevremde O'nu soranlara "Ohooo unutalı çoook oldu'' diye yalan atmak...
Ya da her gördüğümde "Bak ben Seni unuttum anla artık; Bitti gitti mazide kaldı" tavırlarını sergilemek sana karşı...
Başka birinde mutluluğu aramak ya da aramaya çalışmak ama bulamamak...
Sevgiyi gerçekten hak eden insanlara onu sevemediğim halde umut vermek...Sonra bitirip üzmek falan...
Ya da beni gerçekten seven gerçekten mutlu edecek biriyle; Senin anlayamadığın anlayıp ta değerini bilmediğin mükemmelliklere sonsuza kadar değer verecek biriyle;sırf Seni unutamamak hala aşık olmak yüzünden beraber olamamak..kendini üzmek..
En yakın arkadaşlarıma hep Senden bahsetmek...
Unutmaya çalışmak ama başaramamak...
İçtiğim 3. kadehte Senin için ağlamaya başlamak...
Dinlediğim her müzikte ''Seni'' anmak.
Herkese unuttum derken aslında en büyük yalanı kendime söylediğimi farketmek...
Aynı yerlerde karşılaşıp soğuk bi gülümsemeyle "Selam" demek...
Beraber kurulan hayallerin gerçekleşmeyeceğini bilip buna lanet ederek içmeye devam etmek...
Resmine bakıp gözlerine dokunmak...
Şuanda orda olduğunu bilip yanına gelememek...
Sırf ''Seni'' üzmek için yalan şarkı sözleri yazmak...
Senin adının geçtiği ortamlardan kaçmak...
Ne kadar mutlu görünsem de aslında dünyadaki en mutsuz insanın kendim olduğunu düşünmek...
Her gece Senin rüyalarını görüp sabah seninle uyanmak...
Gerçekleri hatırlamak ve hayata isyan etmek...
Her "Unut..." diyene "Unutamıyorum ya anlasana unutamıyorum!!" diye bağırıp, onu kırmak...
Sonra aslında ''Senin değmeyecek biri'' olduğunu söyleyip ondan özür dilemek; fakat 2 dk sonra senin dünyadaki en önemli varlık olduğunu Seni çok sevdiğimi söylemek...
Bir gelişinle her şeyin sona ereceğini bilmek ama senin gelmemen...
Dışarı çıktığımda nereye gideceğimi ne yapacağımı bilememek beraber gittiğimiz yerlere gitmek istememek...
Sevdiğim şarkı nerde çıkarsa çıksın oraya koşa koşa gitmek ve gözlerimden süzülen damlalarla dinlemek...
Verdiğim sözleri tutamamak...
Eski günleri hatırlamak güzel anıları düşünüp "Keşke"yle başlayan cümleler kurmak..
"Bak bu yolda yürürdük" "Bu Oyunu oynardık" "Bu şarkıyı dinlerdik".. diye belki de yüz bin kere anlatmak en yakın dostuma...
içmek içmek içmek ve Seni sayıklamak...
Yaptığın her şey için, söylediğin her kelime onun canını acıtacak yaptığın bütün hareketler adına pişman olmak ama bunu ona söyleyememek....
İlk zamanlar çok kızıp nefret ettiğini sanmak fakat zamanla hepsinin saçma şeyler olduğunu çocukluk yaptığını düşünmek ve her şeye Lanet etmek...
''Çok şey ifade eden ilk buluşmayı hatırlamak...
O günün Tarihini, Saatini, Dakikasını, Saniyesini ve konuşulanları unutmamak...''
Her şarkıyı sana armağan etmek ama ''Senin'' bunu bilmeyeceğini bilmek...
Dışarı çıkarken; eskiden yanındayken bile özlediğim kişiyi görmemek için dua etmek...
Sana mesaj atmamak için numaranı silmeye çalışmak ama aslında numaranın ezberimde olduğunu bilmek...
En sevdiğim şeylerden artık bir zevk almadığımı anlamak...
Gülüyor gibi görünmek ama aslında gözyaşlarımı içime akıtmak...
Seninle beraberken çabucak geçen zamanın artık neden geçmek bilmediğini düşünmek...
Eskiden ''Senin'' bıraktığın evime artık arkadaşlarımın bırakması ve eskileri hatırlamak...
Her konuda her Lafta ''Seni konuşmak! Milleti bıktırmak!..''
Seni düşünmek seni yaşamak seni sevmek...
Gecenin köründe Sesini duymayı istemek ve gizliden aramak seninde benim olduğumu bildiğin halde konuşmamana sessizce ağlayıp nefesinin sesini dinlemek...
Bilinç altımın seninle dolu olduğunu bilmek ve bundan kurtulamamak...
Seni sensiz yaşamayı öğrenememek...
Unutamamak...
Çok zor oluyor inan bana...
Ve en zoru ne biliyor musun??
Senin orda olduğunu bilmek ama yanına gelememek...
Zoru öğrettin bana ..

-alıntıdır. Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Y?regim g?le mezar oluyor... eRCi 1 369 04-05-2022, Saat: 01:17 PM
Son Yorum: wildfang
  Adın Hasret oluyor... acemhe 1 418 11-27-2010, Saat: 12:26 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  pardon aşka ayıp oluyor Seyduna 4 432 05-15-2008, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  NeLer OLuyor Bize.... Shrewish 1 316 05-06-2008, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  bazen çektiğim acı büyük, çok büyük oluyor MaNeSiA 4 468 11-30-2007, Saat: 01:44 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:52 PM