:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yok mu kafa dengi bir arkadaş? =)
Soupisgoodfood
Yanlış anlaşılmayımda.. Yani bir arayış içinde değilim, bunu belirteyim. Olurda fotoğraftan, müzikten, sinamadan veya benzer bir ilgi alanımı paylaşan başka bir arkadaş varsa, sohbet etmek güzel olurdu.. Yukarıda sanki ironi dolu cümleler okudum, açıklamasını yapalımda.. ,)

Neeeyse bakalım..
Ara
GeceIşı@kları@
Kafa dengi sayılırız ama farklı açıardan Big Grin Şöyle ki siz fotografları çekersiniz ben onları editlerim Benimde hobim photoshop
Ara
# Pè®iM§ii #
iLginçç .. Smile
Ara
Qetesh
GeceIşıkları..

Kardeş sanırım sende fotoshopla bozmuşsun kafayı. Big Grin

Musti Ölmekle bozdu, Acemhe hastalıklarla bozdu, Sıla aşkıyla, canatta masalla bozdu, benimki zaten doğuştan bozuktu. Bi sağlam insan kalmadı şu güzelim forumda. Tongue Big Grin
Ara
GeceIşı@kları@
Big Grin yorumuna bittim Qetesh nediyebilirim ki bu yorumun üzerine Big Grin
Ara
taha37
ya baktımda benim kafa ölçüleri arkadaşa göre değil benim kafa biraz daha yamuksu mu desem yok yok hah şimdi buldum glop gibi gloabalmı diyecektim yaa her neyse kısacası iran karpuzu gibi birşey ama kabugunda vitamin yoktur Big Grin

bende resimlere pardon yaa fotograf diyecektim fotografla ilgilenenler resim denmesinden hiç hoşlazmazlar bende fotograflara içinde anlam dolu yorumlar yaparım bu yorumlarımla fotograf daha bir manidar olur Big Grin
Ara
MaNeSiA
ben henüz aşkımla yemedim kafayı (ama az kaldı Tongue )
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:09 AM